7 netikėtos ir šaunios vietos apsistoti keliaujant Islandijoje

Islandija yra gan keista šalis. Kraštovaizdis vietomis atrodo kaip neatpažįstama planeta, tradicijos ir įpročiai nuolat verčia prisiminti legendas apie vikingus, o stiliui nėra lygių. Tad ir renkantis vietas apsistoti keliaujant po Islandiją, norisi kažko daugiau nei įprasto viešbučio kambario.

Štai čia trumpas sąrašiukas 7 įdomių vietų Islandijoje, kur norėtųsi apsistoti bent diena, kad galėtume pajausti Islandijos dvasią. Gal ir jūs prisijungsite?

 

ION ADVENTURE HOTEL

Ekstravagantiškas, modernus viešbutis iš betono ir stiklo garantuoja gerą poilsį ir neįtikėtinus vaizdus. Ant Hengilo kalno įsikūręs viešbutis užtikrina nuostabią panoramą pro viešbučio langus. Ir jei danguje pasirodys Šiaurės pašvaistė – jūs tikrai ją pamatysite. Iš kiekvieno numerio garantuotas nuostabus vaizdas. Be to, viešbutis yra šalia Þingvellir nacionalinio parko, tad gamtos mėgėjams bei tiesiog norintiems pabėgti nuo civilizacijos, bus ką veikti.

Rezervuoti nakvynę galima Booking.com sistemoje:

VIKING VILLAGE HOTEL

Vikingų tema apipavidalintas viešbutis nukelia į istorinius karingųjų vikingų gyvavimo laikus. Žinoma, su visai civilizacijos suteiktais privalumais, tokiais kaip minkšta lova, vonios kambarys ar internetas. Tačiau viešbučio kambarių interjeras, restoranas bei darbuotojų apranga, tikrai kaip iš lankomų muziejų. O kas gali būti geriau už naktį savotiškame muziejuje? Keliaujantiems su vaikais tai tarsi patekimas į atrakcionų parką.

Rezervuoti nakvynę galima Booking.com sistemoje:

BUUBBLE

4 žvaigždučių viešbutis gerai, 5* jau geriau nebūna, o kaip su 5 milijonų žvaigždučių viešbučiu? Kodėl 5 milijonai? Todėl, kad tiek žvaigždžių danguje matysite apsistoję būtent šiame viešbutyje. Permatomas burbulas gamtoje, miško apsuptyje yra nereali patirtis. Dangus ir žvaigždės jūsų. Privatumas? Išjunkite šviesą ir jis garantuotas. Deja, užsisakyti viešnagę nėra taip paprasta, nes ji priklauso užsakantiems turus po Islandiją. Ir daugelis artimiausių datų jau užimta. Tad jei norite ypatingos patirties – užsakykite iš anksto!

Rezervuoti nakvynę galima Buubble.com tinklalapyje:

Icelandair Hotel Reykjavik Marina

Reikjaviko senamiestyje, uosto rajone įsikūręs viešbutis nepanašus į standartinius, nudailintus ir į dizaino rėmus įkištus viešbučius. Industrinio stiliaus restoranas, kavinė ir baras yra itin populiarūs tiek tarp svečių, tiek vietinių ir tai pati geriausia vieta būti. Pats viešbutis žada įkvepiantį vaizdą į jūrą ir kalnus, o kambarių žaismingumas nustebins visko mačiusius. Šeimininkai išnaršė įvairias parduotuves, sendaikčių turgelius ir suderino naują su senu sukurdami unikalų stilių. Nepamačius, sunku perteikti visą wow efektą!

Rezervuoti nakvynę galima Booking.com sistemoje:

HOTEL GLYMUR

Atokvėpis įkvėptas gamtos. Šis viešbutis – tai namelių kompleksas šalia Whale fjordo ir su vaizdu į jį. Fjordas ir kalnai yra pagrindinė scena atsiverianti pro namelių svetainių langus ar iš sūkurinės vonios. Dviejų aukštų nameliai yra 45 minutės nuo Reikjaviko, ramioje vietoje, gamtos apsuptyje, tačiau čia yra visko ko reikia civilizuotam poilsiui. Kadangi aplink nėra šviesos triukšmo, tai puiki vieta stebėti Šiaurės pašvaistę.

Rezervuoti nakvynę galima Booking.com sistemoje:

Kirkjubær Guesthouse

Ką manote apie galimybę apsistoti… bažnyčioje? Pastatyta 1925 metais ir tarnavusi kaip pagrindinė žvejų miestelio protestantų bažnyčia, vėliau tapo privačiu vasarnamiu, o dabar pertvarkyta į nedidelius, 10 žmonių talpinančius svečių namus. Tai puikus taškas vienai ar kelioms nakvynėms tyrinėjant aplinkinį kraštovaizdį. Svečių namai netgi nuomoja baidares bei valtį, tad puiki galimybė pamatyti apylinkes iš vandens. 

Rezervuoti nakvynę galima kirkjubaerguesthouse.com tinklalapyje:

Amazing view – Moderne apartment

Dviejų miegamųjų modernaus interjero vila gamtos apsuptyje su nuostabiu vaizdu. Visai netoli šalia antro pagal dydį Islandijos miesto Akureyri (tik 10 min automobiliu), tačiau tokioje unikalioje vietoje, kur joks kitas turistas nedrums ramybės. Priešais vilos langus ir terasą nuostabus kalnų viršukalnių vaizdas, kurio neužstoja joks kitas žmogaus statinys. Tai tikras intravertų rojus.

Rezervuoti nakvynę galima Airbnb.com sistemoje:

Komentarai