„Adventur 2018“ metu – išskirtiniai „Novaturo“ pasiūlymai

Kelionių organizatorius „Novaturas“ dar tik planuojantiems atostogas keliautojams siūlo nepraleisti ypatingų „Novaturo“ pasiūlymų, galiosiančių, tradiciškai, tik parodos „Adventur“ metu su „Novaturo“  keliautojo pasu.

„Adventur“ – didžiausias ir svarbiausias turizmo sektoriaus renginys Lietuvoje, tad jam rengiamės kruopščiai ir atsakingai. Ypatingai daug dėmesio skiriame parodos lankytojų bei mūsų klientų kasmet laukiamam „Novaturo“ keliautojo pasui. Į jį sudėsime atostogų pasiūlymus, kuriems pritaikytos didžiausios parodos metų mūsų siūlomos nuolaidos“, – sako „Novaturo“ rinkodaros projektų vadovė Dovilė Zapkutė.

Išskirtiniais pasiūlymais galės pasinaudoti parodos lankytojai, apsirūpinę „Novaturo“ keliautojo pasu. Keliautojo pasą visi „Adventur“ lankytojai parodos metu ras Litexpo bilietų kasose, informacijos centruose, „Novaturo“ ir partnerių stenduose.

„Novaturo“ keliautojo pasas – ne vienintelė mūsų staigmena klientams. Specialios nuolaidos bus taikomos ir kitoms kelionėms. Visą „Adventur“ parodos savaitę, jau nuo pirmadienio (sausio 22d.) siūlysime atostogas specialia kaina. Visus norinčius susiplanuoti savo atostogas ir įsigyti keliones geromis kainomis kviečiame kreiptis į „Novaturo“ kelionėmis prekiaujančias kelionių agentūras, o erdviame mūsų stende keliautojai galės tiesiogiai pabendrauti su mūsų partneriais iš Tuniso, Madeiros, Lansarotės, Fuerteventūros, Turkijos, Graikijos ir kitų šalių ar kurortų bei sužinoti daugiau apie kelionių į pasirinktus kurortus specifiką“, – sako Dovilė Zapkutė.

Taip pat visas tris dienas „Novaturo“ stende dirbs kelionių organizatoriaus atstovai, sezono metu gyvenantys ir pasitinkantys keliautojus užsienio kurortuose, kurie galės suteikti daugiau ir išsamesnės informacijos apie viešbučius, jų skirtumus, galimas pramogines ir pažintines programas užsienyje, vietos tradicijas.

Prieš penkerius metus pradėta rengti tarptautinė paroda „Adventur“ tapo didžiausiu specializuotu tarptautiniu turizmo renginiu Baltijos šalyse. „Adventur“ išsiskiria unikalia renginių programa ir savo interaktyvumu – čia susitinka turizmo verslas, turinys ir pramogos, generuojamos naujos turizmo gairės, skatinamas tarptautinis bendradarbiavimas ir turizmo paslaugų populiarinimas.

„Novaturo“ stendą parodos lankytojai galės rasti Litexpo parodų rūmų  5 salėje.

Apie įmonę

„Novaturas“ – didžiausias kelionių organizatorius Baltijos šalyse. Nuo 1999 metų veikiančiai bendrovei priklauso prekės ženklai „Novaturas“, „ECO travel“, „Novaturas Gold“, „Sofa travel“, „Novatours“, „Novaturo šeimos klubas“, „Eco Travel Mažų kainų specialistas“, „Travel on Spot“ and „DMC Baltic Experts“. Bendrovė siūlo keliones daugiau nei 30 krypčių visame pasaulyje, nuo populiariausių šalių iki išskirtinių atostogų vietų Vidurio Rytuose, Šiaurės Afrikoje, Azijoje ir Lotynų Amerikoje.

Pranešimą paskelbė : Lina Vaitiekūnaitė, UAB „Publicum”

Komentarai