Atsinaujinusiame Vilniaus oro uoste – Oro keleivių teisių diena!

2017 m. rugsėjo 29 d. 11.30–15.30 Tarptautiniame Vilniaus oro uoste Europos vartotojų centras Lietuvoje organizuoja informacinį renginį oro keleiviams. 

Kokias teises turite, jei aviakompanija atšaukė arba atidėjo skrydį? Kur kreiptis, jei dingo arba buvo sugadintas bagažas? Tokie ir panašūs klausimai kyla kiekvienam keliautojui, kelionės metu susidūrusiam su problemomis. Labai pravartu žinoti svarbiausią informaciją, todėl renginio metu Europos vartotojų centro Lietuvoje specialistai patars kaip elgtis atsidūrus įvairiose situacijose, kokių teisių ar kompensacijų galite reikalauti įvykus kelionės nesklandumams. Būtinai užsukite – vartotojų lauks ne tik nemokamos specialistų konsultacijos, informacinė medžiaga, bet ir daug malonių siurprizų! 

Jei negalite dalyvauti renginyje Vilniaus oro uoste, tačiau manote, kad keliaujant ar perkant Europoje Sąjungoje, Islandijoje ar Norvegijoje jūsų teisės buvo pažeistos – kreipkitės jums patogiu būdu į Europos vartotojų centrą Lietuvoje – čia teikiama nemokama pagalba ir patarimai!

 

Daugiau informacijos

Europos vartotojų centras Lietuvoje

         Odminių g. 12, 01122 Vilnius

         info@ecc.lt, www.ecc.lt, tel. (8-5) 265 0368

Pranešimą paskelbė : Evelina Gruzdiene, VšĮ „Europos vartotojų centras”

Komentarai