„Baltic Tours Group“ kelionių organizatoriaus komentaras dėl „Travelonline Baltics“


„Baltic Tours Group“ kelionių organizatoriaus komentaras dėl „Travelonline Baltics“

Pasklidus žiniai apie kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ laikiną licencijos sustabdymą bei viešai išvardijus visas jo valdomas agentūras bei kitas veiklas, kelionių organizatorius „Baltic Tours Group“ įspėja savo klientus bei visuomenę dėl galimos painiavos.

„Baltic Tours Group“ valdoma lėktuvų bilietų rezervavimo sistema „Srendu.lt“ sėkmingai veikia, o kilęs sąmyšis susijęs su labai panašiu pavadinimu pasivadinusia įmone „Skrydziai.lt“, kuri priklauso veiklos licencijos laikinai netekusiai „Travelonline Baltics“ įmonių grupei.

„Bilietų rezervavimo sistemą „Skrendu.lt“ valdantis „Baltic Tours Group“ šiuo metu sulaukia dešimčių skambučių iš klientų bei elektroninių užklausų, mat prekinis ženklas yra painiojamas su liūdnai pagarsėjusiu „Skrydziai.lt“ prekės ženklu, priklausančiu „Travelonline Baltics“ įmonių grupei, – sakė Rasa Levickaitė, „Baltic Tours Group“ ir „Skrendu.lt“ atstovė.

„Norime patikinti, kad mūsų valdoma svetainė „Skrendu.lt“ sėkmingai veikia, visi įsipareigojimai klientams – vykdomi. Nesklandumų gali kilti tik dėl prisiskambinimo mums, mat šiuo metu biurą užplūdo daugybė skambučių, kuriuos suklaidino pavadinimų panašumai“.

„Baltic Tours Group“ sėkmingai veiklą vykdo nuo 1991 m. Ji valdo tokius prekės ženklus kaip „Skrendu.lt“, „Lektuvubilietai.lt“, „Aero.lv“ ir kitus.

Kreditingumą vertinančios įmonės „Creditinfo“ duomenimis, „Baltic Tours Group“ jau daugelį metų iš eilės yra viena patikimiausių turizmo sektoriaus įmonių Lietuvoje, o paskutinius penkerius metus sertifikuojami kaip „Stipriausi Lietuvoje lyderiai“.

Pranešimą paskelbė : – -, UAB „VIP Viešosios informacijos partneriai”

Komentarai