Birštono sanatorijos „Versmė“ atstovai: „Jūsų sveikata – jūsų rankose“ (apie kurortinį patriotizmą ir labiausiai paplitusius poilsio mitus)


Birštono sanatorijos „Versmė“  atstovai: „Jūsų sveikata – jūsų rankose“   (apie kurortinį patriotizmą ir labiausiai paplitusius poilsio mitus)

Kviečiame Jus į konferenciją žiniasklaidai iškart po parodos „Sveikatos dienos 2018“ atidarymo vasario 23 d.  10 val. Kauno „Žalgirio“ arenos salėje SD3.

Joje patyrę sanatorijos reabilitologai atsakys į klausimus, kokie kūno siunčiami signalai išduoda būtinybę pailsėti, kiek laiko reikia norint pagerinti sveikatą be vaistų ir kokie mitai apie sanatorinį sveikatinimąsi labiausiai paplitę lietuvių tarpe.  Konferencijos metu bus demonstruojami paprasti pratimai, kurie padeda išvengti sveikatos sutrikimų daug laiko prie kompiuterių praleidžiantiems žmonėms. 

Kaip teigia konferencijoje dalyvausiantis AB „Versmė“ direktorius Antanas Danys, susidaro įspūdis, kad lietuviai renkasi poilsio vietas ne tam, kad atgautų jėgas, o tam, kad patalpintų įspūdingesnių nuotraukų socialiniuose tinkluose. „Mūsų tautiečiai painioja SPA savaitgalių ir sanatorinius sveikatinimo gydymo lūkesčius. Pamirštama, kad ne liukso klasės kambarys, o profesionaliai sudarytas gydymo planas padeda atgauti jėgas“.

AB „Versmė“ valdybos pirmininkė Jovita Tirvienė pristatys ilgai puoselėtus „Versmės“ sanatorijos atnaujinimo planus be Europos Sąjungos bei valstybės paramos ir atskleis, kad net ir savivaldybės akcinė bendrovė gali pelningai veikti 14 metų iš eilės ir padėti tūkstančiams žmonių atgauti sveikatą ir jėgas už optimalią kainą arba ligonių kasų nustatytus įkainius.  

Pranešimą paskelbė : Austė Korbutė, Informacijos vadybos centras

Komentarai