„Hisense” televizorių įranga
|Galima įsigyti šių tipų televizoriai hisense:
ŠVIESOS DIODAS;
QLED.
LED tipo prietaisuose naudojami foninio apšvietimo šviesos diodai, todėl vaizdas yra labai ryškus. Ją galima išsamiai peržiūrėti. Be to, šis metodas pasižymi energijos vartojimo efektyvumu. Naujoviška kvantinių taškų technologija QLED užtikrina nepriekaištingą spalvų atkūrimą. Skirtingai nei šviesos diodai, jis užtikrina tobulą juodos spalvos gylį. Tai įmanoma, nes šviečia atskiri taškai, o ne visas ekrano plotas vienu metu. Tokio tipo technologija tinka reikliems aukštos kokybės vaizdo įrašų žiūrovams.
Gyvas ir sklandus vaizdo atkūrimas užtikrinamas dideliu kadrų dažniu. Dėl to žiūrovas nepastebi jokio „triukšmo” net ir žiūrėdamas sparčiausiai besikeičiančias scenas. Didelio kadrų dažnio technologija yra puikus pasirinkimas šaudyklių, simuliatorių ir kitų greito tempo žaidimų mėgėjams. Norint visapusiškai įvertinti grafiką, geriau rinktis modelius, kurių dažnis yra 100 Hz ar didesnis.
„Hisense” televizorius pagrįstas šių tipų matricomis:
QLED – matrica su šviesos diodais, kurių pagrindą sudaro kvantiniai taškai – naujoviška technologija, užtikrinanti įspūdingą vaizdo gylį ir spalvas.
IPS – bendra matrica, pasižyminti puikiu ryškumu ir plačia spalvų gama, o platus žiūrėjimo kampas leidžia patogiai žiūrėti televizorių iš bet kurios kambario vietos.
LCD ekranas yra didelio jautrumo LCD matrica, pasižyminti geru kontrastu ir vidutiniu spalvų perteikimu.
Prieš pirkdami „Hisense” televizorių turime įvertinti jo suderinamumą su kitais prietaisais. Pateiktuose skydeliuose yra modernios sąsajos papildomiems įtaisams prijungti. HDMI prievadas naudojamas žaidimų konsolei prijungti ir vaizdo įrašui iš nešiojamojo kompiuterio į didelį ekraną išvesti. LAN sąsaja naudojama prieigai prie interneto. Bendroji USB sąsaja naudojama turiniui iš USB atmintinių ir kitų išorinių diskų atkurti.
„Hisense” taip pat siūlo kompozitinę jungtį spalvotam analoginiam vaizdo įrašui ir S/PDIF išvestį skaitmeniniam garsui tarp įvairių garso komponentų perduoti. Standartinis 3,5 mm apvalus prievadas taip pat suteikia analoginę garso išvestį, pavyzdžiui, laidinėms ausinėms. Daugybė jungčių paprastą televizoriaus skydelį paverčia daugiafunkciniu įrenginiu. Todėl jį galima plačiai naudoti pramogoms, darbui ir studijoms.
Daugiau funkcijų
„Hisense” televizorių galima įsigyti už kainą, kuri priklauso nuo įdiegtos technologijos:
Išmanusis televizorius – populiari interneto prieigos technologija, suteikianti galimybę naudotis naršykle, įvairiomis programėlėmis, transliacijos paslaugomis, „Skype” ir kitais interaktyviaisiais ištekliais.
„WiFi” – populiarus standartas, skirtas belaidžiam prisijungimui prie interneto ir kitų tipų įrangos vietiniame tinkle.
„Bluetooth” – belaidžio ryšio technologija, naudojama keistis duomenimis su kitais prietaisais, prijungti ausines ir pan.
HDR – naujoviška technologija, skirta išplėsti technologijų spalvų gamą, padeda gerokai pagerinti perduodamo vaizdo kokybę.
100 Hz ar didesnis dažnis – didelis ekrano nuskaitymo dažnis tinka žaidimams ir naudojant skydelį kaip monitorių.
Valdymas balsu – patogi galimybė valdyti prietaisą balsu nenaudojant tradicinio nuotolinio valdymo pulto.
Galite įsigyti „Hisense” televizorių su įvairiais įmontuotais imtuvais – televizijos signalų priėmimo ir apdorojimo įrenginiais. Jų sąrašą rasite kiekvieno modelio aprašymuose. DVB-T ir DVB-T2 įrenginiai užtikrina Europos skaitmeninę antžeminę transliaciją. Pirmosios kartos skaitmeninė antžeminė televizija leidžia priimti geros kokybės signalą naudojant įprastą anteną. Antrosios kartos antroji karta, turinti naują architektūrą, pasižymi didesne kanalo talpa ir geresnėmis signalo charakteristikomis.
Derintuvas DVB-C standartas apdoroja skaitmeninės kabelinės televizijos signalą „Hisense TV” ir leidžia sėkmingai priimti SD arba HD transliacijas. Pirmosios kartos skaitmeninės palydovinės televizijos tuneris DVB-S leidžia žiūrėti televizorių su specialia antena nenaudojant išorinio imtuvo. Antrosios kartos įrenginys DVB-S2 pasižymi didesne kanalų talpa ir gali priimti SD ir HD vaizdo įrašus bei 3D turinį. Kitas tiunerio tipas – analoginis tiuneris – naudojamas PAL arba SECAM televizijos stotims, transliuojančioms metro arba decimetro bangų ilgio bangomis, priimti.