Į parodas keliaujama kitaip: autobusais bei traukiniais

Artėjančias didžiausias kasmetines parodas „Adventur“, Vilniaus knygų mugė, „Studijos“ pasiekti bus pigiau ir paprasčiau nei ankstesniais metais. Parodų ir kongresų centrui „Litexpo“ pradėjus bendradarbiauti su UAB „Tolimojo keleivinio transporto kompanija“ (TOKS), parodų lankytojai TOKS ir „Eurolines“ autobusais į Vilnių bei atgal galės keliauti 30 proc. pigiau. Jau kelis mėnesius bendradarbiaujama su AB „Lietuvos geležinkeliai“, kur nuolaidos taikomos ir traukiniu keliaujantiems parodų lankytojams.

„Simboliška, kad toks kompleksinis infrastruktūrinis sprendimas, leidžiantis sostinės svečiams patogiau pasiekti svarbiausius „Litexpo“ vykstančius renginius įsigalioja prieš pat apie 30 tūkst. lankytojų kasmet sulaukiančią „Adventur“ parodą. Ji šiemet kviečia atrasti šimtmetį švenčiančią Lietuvą ir pasitinka šūkiu „Keliauk kitaip!“ Iš tiesų ne tik kviečiame, bet ir sudarome sąlygas į parodas atvykti kitaip: ne nuosavu automobiliu, bet naudojantis viešojo susisiekimo paslaugomis, pigiau ir patogiau“, – sako „Litexpo“ laikinai direktoriaus pareigas einantis Justinas Bortkevičius.

Pasak TOKS atstovo, parodų dienomis pateikus „Litexpo“ renginių bilietą 30 proc. nuolaidos taikomos ir tarptautiniams maršrutams.

„Parodų dienomis pateikus iš anksto įsigytus jų bilietus 30 proc. nuolaida galios ir į „Eurolines“ maršrutus iš Talino, Rygos, Varšuvos bei Gdansko. Iš anksto apgalvojome ir pateikėme visą keleiviams patogų logistinį paslaugų paketą – nuo Vilniaus autobusų stoties kas valandą kursuos specialūs mikroautobusai „Stotis-Litexpo“, – teigia TOKS generalinis direktorius Arūnas Indrašius.

30 proc. nuolaidos kelionei parodų dienomis iš Vilniaus ir atgal visomis kryptimis jau taikomos ir traukinių keleiviams, įsigijusiems išankstinius bilietus į parodas.

„Parodos „Litexpo“ sutraukia tūkstančius žmonių, tad siūlydami lankytojams pigesnius kelionės bilietus siekiame paskatinti į parodas vykti saugiai ir be rūpesčių, negaištant laiko prie automobilio vairo“, – sako „Lietuvos geležinkelių“ generalinio direktoriaus pavaduotojas, Keleivių vežimo direkcijos direktorius Linas Baužys.

Kelionės bilietus perkantiems internetu www.traukiniobilietas.lt laukelyje „Lojalumo kortelės numeris“ suvedus kodą ADVENTUR2018 (parodos pavadinimas ir metai), bus pritaikoma nuolaida, svarbu kelionės metu su savimi turėti bilietą į parodą. Įsigyjant autobuso bilietus internetu autobusubilietai.lt, taikomas nuolaidos kodas – „Litexpo“.

Iš stoties į parodų centrą itin patogu atvykti ir greituoju autobusu 2G, kuris didžiųjų parodų metu sustoja stotelėje „Parodų rūmai“.

Pranešimą paskelbė : Andrius Petraitis, Lietuvos parodų centras LITEXPO

Komentarai