Ką svarbu žinoti į užsienį atostogauti pirmą kartą išvykstančiam naujokui?

 Rudenį ruošiatės pakeliauti po Europą? Baiminatės nesklandumų, nes tai pirma jūsų išvyka į užsienį? Nereikėtų dėl to per daug nerimauti. Žemiau pateikiame ypač aktualią informaciją naujokams, kuriems dažnai kyla tie patys klausimai.

Kuriose Europos šalyse šiuo metu šilčiausia atostogauti?

Yra keletas Europos šalių, kuriose šiuo metu šilčiausia atostogauti. Šios šalys yra Graikija, Ispanija ir Portugalija. Visos šios šalys siūlo nuostabius kraštovaizdžius, šiltą orą ir puikų maistą bei vyną. Taigi, jei ieškote šalies atostogoms, kurioje būtų visa tai, viena iš šių trijų vietų būtų puikus pasirinkimas. Geriausia veikla atostogauti šiose šalyse yra žygiai pėsčiomis, važiavimas dviračiu ir vietinės kultūros bei istorijos tyrinėjimas. Nepamirškite saugotis kišenvagių, nes jie, deja, paplitę visose trijose šiose šalyse.

Kaip apsisaugoti nuo kišenvagių ir vagių viešbučiuose ir gatvėse?

Visų pirma, brangius daiktus visada laikykite šalia kūno. Jei galite, nešiokitės juos priekinėje kišenėje arba užsisegę juosmens diržą. Antra, visada žinokite apie savo aplinką. Jei šalia savęs matote ką nors įtartiną, pasitikėkite savo instinktais ir atsitraukite nuo jų. Trečia, nepalikite savo daiktų be priežiūros viešose vietose. Jei turite tai padaryti, įsitikinkite, kad jie yra gerai paslėpti ir apsaugoti. Galiausiai, keliaudami viešuoju transportu ar judriose vietose atidžiai stebėkite savo daiktus. Jei įmanoma, laikykite juos ant kelių arba tarp kojų. Vadovaudamiesi šiais paprastais patarimais galite apsisaugoti nuo kišenvagių ir vagių ir aišku – sugadintos atostogų nuotaikos.

Ką daryti jeigu kelionių organizatorius atšaukė kelionę?

Jei jūsų kelionių organizatorius atšaukė jūsų kelionę, yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad pabandytumėte išgelbėti savo atostogas. Pirmiausia pažiūrėkite, ar nėra kitų kelionių organizatorių, siūlančių panašias keliones. Jei taip, galbūt galėsite užsisakyti pas juos. Antra, pažiūrėkite, ar jūsų pirminis kelionių organizatorius yra numatęs pinigų grąžinimo ar rezervavimo pakeitimo politiką. Galbūt galėsite susigrąžinti dalį pinigų arba užsisakyti kelionę kitam kartui. Galiausiai susisiekite su šeima ir draugais, gyvenančiais jūsų numatytoje paskirties vietoje. Jie gali padėti jums rasti alternatyvią veiklą ar apgyvendinimą.

Ką svarbu žinoti nuomojant automobilį atostogoms?

Prieš pasirašydami būtinai atidžiai perskaitykite nuomos sutartį. Įsitikinkite, kad suprantate nuomos sąlygas, įskaitant bet kokius ridos arba automobilio vairavimo vietos apribojimus.

Pasidomėkite apie savo asmeninį sveikatos draudimą. Jums gali tekti įsigyti papildomą draudimą iš automobilių nuomos įmonės, kad galėtumėte visiškai nevaržomai keliauti.

Taip pat atminkite, kad atostogaujant gali tekti sumokėti už taršą ir mokesčius už automobilių stovėjimą. Suplanuokite šias išlaidas iš anksto bei suplanuokite savo biudžetą, kad nenustebtumėte gavę kosminę sąskaitą.

Turėdami omenyje šiuos dalykus, galite užtikrinti, kad automobilio nuoma atostogoms bus sklandi ir be streso.

Ką svarbu žinoti renkantis viešbučio kambarį?

Renkantis viešbučio kambarį svarbu nepamiršti kelių dalykų. Apsvarstykite viešbučio vietą. Jei norite būti veiksmo centre, rinkitės viešbutį, esantį centrinėje miesto vietoje. Jei ieškote ramesnės viešnagės, galbūt norėsite pasirinkti viešbutį, esantį toliau nuo miesto šurmulio.

Būtinai įvertinkite nakvynės biudžetą. Viešbučių kainos gali būti labai įvairios, todėl svarbu rasti tokį, kuris atitiktų jūsų poreikius ir turimą sumą. Juk nenorite per daug išleisti savo apgyvendinimui ir dėl to sutrumpinti savo atostogų?

Prieš priimdami sprendimą, perskaitykite atsiliepimus apie galimus viešbučius. Atsiliepimai gali suteikti jums gerą supratimą, ko tikėtis iš pasirinktos apgyvendinimo vietos, ir taip pat jie gali padėti susiaurinti pasirinkimą. Turėdami visa tai omenyje, turėtumėte rasti geriausią viešbučio kambarį bet kokioms atostogoms.

Nepamirškite, kad planuojant atostogų biudžetą, visada galima kreiptis dėl specializuotų kreditų. Žinoma, tai liečia atvejus, kai paskolos suteikiamos sąžiningiems žmonėms, o ne įsiskolinusiems asmenims.

Komentarai