Kaip išsirinkti patogią lovą?

Norite įsigyti naują patogią miegamojo lovą, tačiau nežinote nuo ko pradėti? Atsakymas tik vienas – patogus čiužinys, garantuotas kokybiškas miegas. Lovos su čiužiniu gali būti labai įvairios, tad būtinai turite atkreipti dėmesį į čiužinio kokybę.

Ar lankotės parduotuvėje ar apsiperkate internetu? Ar teikiate pirmenybę biudžetui ar renkatės prabangų modelį? O kaip dėl dydžio, formos, medžiagos ir dizaino? Taip, reikia atsižvelgti į daugybę dalykų, ypač jei apsiperkate pirmą kartą.

Prieš perkant čiužinį turite atsakyti į šešis svarbiausius klausimus, į kuriuos reikia atsižvelgti:

Kiek jūsų čiužiniui metų?

Kokioje pozicijoje miegate?

Kokio tvirtumo reikia?

Kiek jūs sveriate?

Kokio tipo čiužinio jums reikia?

Koks jūsų biudžetas?

Nors kiekvienos paieškos atrodys šiek tiek kitaip, išspręsdami šias kliūtis būsite pasiruošę didžiulei apsipirkimo sėkmei.

Nors dauguma žmonių naktį linkę vartytis tarp skirtingų pozicijų, dauguma žmonių teikia pirmenybę tam tikroms miego pozicijoms. Galbūt esate tas, kuris mėgsta pradėti miegoti ant nugaros ir apsiversti ant šono. O galbūt didžiąją nakties dalį praleidžiate ant šono, o po to atsikeliate ant pilvo. Greičiausiai pastebėsite, kad miegate ant nugaros, šonuose, miegate ant pilvo arba iš šių trijų derinių.

Svarbu atkreipti dėmesį kokį čiužinį mėgstate, kietą ar minkštą. Nors gali atrodyti, kad atsakyti į klausimą paprasta, tačiau nuspręsti gali būti gana sudėtinga. Taip yra todėl, kad čiužinio pojūtis ir kietumas priklauso nuo jūsų supratimo kas yra minkštas, o kas kietas, taip pat nuo konkretaus kūno tipo, svorio ir dydžio.

Pavyzdžiui, atraminis čiužinys yra tas čiužinys, kuris nustato stuburą lygia linija, nesukeldamas spaudimo taškų ir gali būti pasiektas ant minkšto, vidutinio kietumo ar kieto čiužinio. Tvirtumas reiškia tik tikrąjį lovos „jausmą“. Trumpai tariant, galite rasti atraminį čiužinį visame kietumo spektre.

Komentarai