Kėdainių verslininkų idėjos – nuo dviračių nuomos iki modernaus sporto klubo

Kėdainių verslininkų idėjos – nuo dviračių nuomos iki modernaus sporto klubo

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių atstovybės, įmonių ir įstaigų atstovai kartu su verslininkais rajono vadovui Sauliui Grinkevičiui pristatė idėjas, kurios būtų reikalingos Kėdainiams.

Kėdainių rajono savivaldybės meras S. Grinkevičius džiaugėsi, kad verslininkai drąsiai dalinasi savo idėjomis.

„Verslo žmonės yra aktyvūs ir turintys puikių idėjų. Nebijantys jų realizuoti ir pasidalinti su kitais. Džiugu, kad tokie susitikimai vyksta ir jie bus tęsiami. Būtina bendradarbiauti su verslininkais ir dalintis idėjomis, ieškoti būdų, kaip jas kuo geriau realizuoti“, – kalbėjo S. Grinkevičius.

Meras pristatė, kokie šiuo metu Kėdainių krašte yra vykdomi projektai – Vytauto parko, tilto per Nevėžį rekonstrukcija, dviračių takų įrengimo mieste ir užmiestyje, Kėdainių miesto parko modernizavimo ir kitus darbus. Pažymėjo, kad reikia ieškoti priemonių, kaip stiprinti infrastruktūrą ir skatinti gyventojus, ypač jaunimą, nepalikti Kėdainių.

Susitikime taip pat dalyvavo mero pavaduotoja Olga Urbonienė, savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriaus vedėjas Julius Lukoševičius, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių atstovybės atstovas Dainius Cibulskis, Kėdainių krašto kredito unijos administracijos vadovas Egidijus Žaltauskas, UAB „Mansta“ direktorius Mantas Žvikas ir administratorė Daiva Adamkevičiūtė, UAB „Kristvita“ direktorė Audronė Rysevienė, Kėdainių LEZ direktorius Artūras Klankauskas, MB „Idėjų cechas“ vadovas Benas Cechanavičius, Kėdainių profesinio rengimo centro direktorius Dangiras Kačinskas, UAB „Jurasta“ direktorė Juratė Burlingienė, UAB „Kėdainių krovimo aikštelės“ direktorė Jelena Maksimenko, Kėdainių turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Daina Balasevičienė ir IĮ „Alos Ragauskienės poliklinika“ direktorė Ala Ragauskienė.

Kėdainių verslininkai pasidalino šiomis idėjomis:

  • Mažinti kainas už leidimą įrengti išorinę reklamą verslui.
  • Įrengti patogias dviratininkų eismo juostas.
  • Įkurti naują modernų sporto klubą.
  • Paskirti sklypus verslo vystymui mieste.
  • Įrengti neįprastų traukos centrų mieste, kurie būtų išskirtiniai.
  • Renovuoti ar pastatyti naują vaikų darželį, kuris būtų modernus.
  • Dviračių nuoma Kėdainiuose ir kitomis.

Rajono vadovas S. Grinkevičius pažymėjo, kad kitas susitikimas su verslininkais – numatomas š. m. lapkričio mėnesį.

Kėdainių rajono savivaldybės informacija

Pranešimą paskelbė: Astijus Krauleidis, Kėdainių rajono savivaldybė

Komentarai