Kelionių organizatorius „TUI Baltics“ dvigubina skrydžių iš Lietuvos į Egiptą skaičių

Nuo šio šeštadienio, vasario 5 d., kelionių organizatorius „TUI Baltics“ du kartus didina skrydžių tarp Vilniaus ir populiariausios žiemos sezono krypties – Egipto – skaičių. Šis sprendimas priimtas sausį fiksuojant 48 proc. didesnius kelionių pardavimus nei gruodį bei stebint augančią kelionių organizatorių siūlomų kelionių paketų paklausą tarp anksčiau savarankiškai keliavusiųjų. Tuo pačiu vis daugiau keliautojų renkasi brangesnius kelionių paketus – beveik 9 iš 10-ies „TUI Baltics“ klientų įsigyja poilsį 5 žvaigždučių viešbučiuose.   

Anksčiau tik savarankiškai keliavę dabar renkasi poilsines keliones

„Skrydžius į Egiptą atnaujinome praėjusių metų spalio viduryje ir nuo tada stebime vis didėjantį keliautojų susidomėjimą šiomis kelionėmis. Rinkdamiesi keliauti ne taip toli – skrydis į Egiptą trunka kiek daugiau nei 4 val. – bei šalį, kurioje nėra taikomi ypatingi apribojimai atvykstantiems, keliautojai iš Lietuvos jaučiasi saugūs. Išaugęs saugumo poreikis bendrai didina pilnai suorganizuotų kelionių paklausą“, – sako „TUI Baltics“ Lietuvos biuro vadovė Rasa Barisienė. Jos komanda vis dažniau sulaukia užklausų iš keleivių, kurie anksčiau keliaudavo savarankiškai ir pirmą kartą arba po ilgo laiko vėl renkasi kelionių organizatorių poilsio paketus. 

Kita ryški tendencija, kurią stebi kelionių organizatorius – Lietuvos turistai žiemos sezoną drąsiai įsigyja brangesnes keliones, renkasi apsistoti 5 žvaigždučių viešbučiuose. „85 proc. visų iš mūsų keliones įsigijusių keliautojų renkasi poilsį 5 žvaigždučių viešbučiuose, tarp kurių – „Rixos“, „Sunrise“, „Albatros“ tinklo viešbučiai. Be to, pirmenybė teikiama „viskas įskaičiuota“ paslaugų paketui. Tokį pasirinkimą lemia kelios aplinkybės: išaugusios keliautojų iš Lietuvos finansinės galimybės, kol kas ribotas kelionių pasirinkimas bei, žinoma, saugumo poreikis. Pasirinkusieji „viskas įskaičiuota“ gali mėgautis daugybe pramogų, neišeidami iš viešbučio teritorijos“, – sako „TUI Baltics“ Lietuvos biuro vadovė.

Į Hurgadą ir Šarm aš Šeichą – po du skrydžius per savaitę 

Šiuo metu, pasak Rasos Barisienės, Egipte nėra taikomi ypatingai griežti apribojimai dėl COVID situacijos: „Šalyje tik uždarose bendro naudojimo patalpose gyventojai ir svečiai turi dėvėti kaukes, bet viešbučių teritorijose jų dėvėti nebūtina. Pasiskiepiję ir turintys ES skiepų pasus į Egiptą gali keliauti laisvai“. Be to, kelionių organizatoriai nuo pandemijos pradžios taip pat pristatė ne vieną paslaugą, didinančią keliautojų saugumą, pavyzdžiui, „TUI Baltics“ suteikia COVID garantiją, kuria pasinaudoję ir likus daugiau nei 24 val. iki kelionės apie teigiamą COVID testą arba privalomą izoliaciją organizatorių informavę keleiviai gali be papildomo mokesčio pasikeisti kelionės datą. 

„TUI Baltics“ skrydžius į Egiptą atnaujino praėjusiųjų metų spalį ir š.m. sausį į kurortus Hurgadą ir Šarm aš Šeichą keleivius skraidino atitinkamai šeštadieniais ir sekmadieniais. Nuo šio šeštadienio, vasario 5 d., „TUI Baltics“ tiesioginius skrydžius į Hurgadą vykdys du kartus per savaitę – antradieniais ir šeštadieniais, į Šarm aš Šeichą – taip pat du kartus per savaitę – ketvirtadieniais ir sekmadieniais. 

Kelionių organizatorius „TUI Baltics“ Baltijos šalyse įsteigtas kaip pasaulinės „TUI Group“ plėtros Vidurio ir Rytų Europoje dalis. Pirmuosius skrydžius iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos jis pradėjo 2019 m. pavasarį bei šiuo metu klientams siūlo keliones populiariausiomis vasaros ir žiemos sezono kryptimis, poilsį garsių tarptautinių tinklų, TUI ir „FUN & SUN“ viešbučiuose, renkantis individualiems poreikiams pritaikytas poilsio koncepcijas. 

Pranešimą paskelbė: Renata Keršienė, „AR Consulting“
Kelionių organizatorius „TUI Baltics“ dvigubina skrydžių iš Lietuvos į Egiptą skaičių

Komentarai