Laukti skrydžio patogiau: verslo klubas Vilniaus oro uoste atnaujina veiklą

Po beveik pusės metų pertraukos Vilniaus oro uosto išvykimo zonoje įsikūręs „Narbutas“ verslo klubas atnaujina veiklą. Nuo gegužės 1 dienos keliaujantieji vėl galės pasinaudoti klubo teikiamomis paslaugomis – darbui ar poilsiui pritaikyta, daugiau privatumo suteikiančia erdve prieš skrydį.

Anot Lietuvos oro uostų Komercijos departamento direktoriaus Justino Stepšio, „Narbutas“ verslo klubo erdvė skirta visiems keleiviams, siekiantiems didesnio privatumo, ramybės ir komforto prieš skrydį.

„Nors pavadinime minimas žodis „verslas”, tačiau šioje keleivių terminalo erdvėje laukiami visi – ne tik keliaujantys verslo klase ar turintys lojalumo korteles. Susimokėję vienkartinį mokestį, įsigiję Vilniaus oro uosto privilegijų kortelę ar bet kuriuo kitu būdu gavę pakvietimus, keleiviai gali komfortiškai laukti skrydžio įsitaisę minkštasuoliuose, mėgautis nemokamais gėrimais ir užkandžiais, pabaigti darbus tam pritaikytoje aplinkoje ar ramiai paskaityti naujienas. Šioje erdvėje galima pasinaudoti ir spausdinimo, kopijavimo paslaugomis. Be ramybės ir privatumo dabar tokios erdvės yra vertinamos ir dėl didesnio saugumo dėl mažiau kontaktų prieš skrydį, tokia tendencija, greičiausiai, taps naujos realybės atributu, kurį, tikime, atras vis daugiau keliautojų“, – sako J. Stepšys

Pasak pagrindinio erdvės komercinio partnerio „Narbutas Lietuva“ marketingo vadovės Gabrielės Vaitonytės-Galdikienės, verslo klubo veiklos atnaujinimo proga bus pristatoma baldų ekspozicija.

„Verslo klubo svečiai galės susipažinti ir išbandyti naująjį stalą vadovams – „Motion Executive“. Elektra reguliuojamo aukščio stalas pasižymi funkcionalumu, išmaniais technologiniais sprendimais ir estetine išvaizda. Be to, lankytojai galės išbandyti naujausią vadovo kėdę „North Cape“, kurios dizainas buvo įvertintas „Red Dot Award“ apdovanojimu“, – sako ji.

Bendras verslo klubo plotas, įskaitant ir tarnybines patalpas, siekia 380 kvadratinių metrų – tai optimalus plotas, užtikrinantis privatumą, o taip pat saugų ir patogų skrydžio laukimą keleiviams. Erdvė paskirstoma taip, kad būtų išlaikomi reikalingi atstumai, reguliariai atliekama patalpų ir paviršių dezinfekcija.

Siekiant užtikrinti maksimalų saugumą, visose Lietuvos oro uostų erdvėse taikomos papildomos priemonės COVID-19 prevencijai. Periodiškai vykdomos paviršių dezinfekcijos, užtikrinamas saugių atstumų tarp klientų laikymasis, kitos saugiam keliavimui būtinos priemonės, stebimi ir reguliuojami keleivių srautai.

Lietuvos oro uostų atstovai primena, kad verslo klubo klientu gali tapti kiekvienas, įsigijęs šią paslaugą Vilniaus oro uoste (kaina 29 eurai) arba internetu (25 eurai). Klubo paslaugos atviros privilegijuotų paslaugų kortelės ir kai kurių oro linijų kortelių turėtojams.

Visą aktualią informaciją apie „Narbutas“ verslo klubo paslaugą keleiviai gali rasti čia: https://www.vilnius-airport.lt/lt/eshop/narbutas-verslo-klubas.

Apie Lietuvos oro uostus 

Lietuvos oro uostų tinklui priklauso trys oro vartai Vilniuje, Kaune ir Palangoje. 2020 metais Lietuvos oro uostuose aptarnauta 1,8 mln. keleivių ir 30 tūkst. skrydžių.

Pranešimą paskelbė: Stanislavas Likas, UAB „Publicum”
Laukti skrydžio patogiau: verslo klubas Vilniaus oro uoste atnaujina veiklą

Komentarai