Per tarpininkus kelialapius į „Trasalį“ pirkę žmonės gali būti ramūs – pinigus atgaus artimiausiu metu

Dėl naujų savininkų sprendimo duris netrukus užversiančiame „Trasalio“ komplekse poilsio paslaugas per NoriuNoriuNoriu.lt pirkę klientai gali būti ramūs. Jie jau artimiausiu metu galės atgauti pinigus arba pasirinkti kitas tokios pačios vertės paslaugas.

„Apie viešbučio uždarymą sužinojome tik šį trečiadienį – iki jo likus 7 dienoms. „Trasalio“ valdytojų sprendimas taip skubotai nutraukti veiklą buvo netikėtas, tačiau mes esame pasiruošę ir tokioms situacijoms.

Visi pirkę kelialapius per mūsų platformą atgaus pinigus arba galės pasirinkti poilsį kitame viešbutyje. Žmonės patys galės pasirinkti, kuris būdas jiems priimtinesnis. Pirmiausia paskambinome pirkėjams, kurie jau rezervavo kambarius minėtame viešbutyje, kad galėtume jiems pasiūlyti alternatyvą“, – sakė bendrovės „NoriuNoriuNoriu“ direktorius Karolis Kurpis.

Visi kiti į „Trasalį“ kelialapius per NoriuNoriuNoriu.lt įsigiję klientai taip pat jau sulaukė bendrovės žinios elektroniniu paštu ir SMS žinute. Pirkėjams atsakant į laišką reikia nurodyti savo kelialapio numerį, mokėtojo vardą, pavardę ir išsakyti pageidavimą ar norėtų pakeisti kelialapį į poilsį kitame viešbutyje, ar susigrąžinti pinigus.

Jei dėl kokių nors priežasčių kai kurių NoriuNoriuNoriu.lt klientų informacija nepasiekė, kiekvienas iš jų gali kreiptis į dėl pinigų grąžinimo ar kelialapio keitimo el. pašto adresu pagalba@noriunoriunoriu.lt.

Bendrovė planuoja atsakyti visiems klientams per 2–4 darbo dienas. Į „Trasalio“ kompleksą per NoriuNoriuNoriu.lt platformą įsigytų kelialapių šiuo metu yra nepanaudoję apie 1000 žmonių.

„NoriuNoriuNoriu“ klientams grąžins pinigus savo iniciatyva ir iš savo resursų, nors už tai juridiškai pirmiausia yra atsakingas paslaugos teikėjas.

„Svarbiausia yra klientas, todėl visada įvertiname galimas rizikas ir esame pasiruošę reikalingus finansinius rezervus, kad galėtume greitai reaguoti susidarius nestandartinei situacijai, kaip nutiko šiuo atveju. Tikimės, kad visas šias lėšas vėliau atgausime iš paslaugos teikėjo, mūsų ilgalaikio partnerio. Kaip ir yra numatyta pagal su juo pasirašytas sutartis“, – teigė įmonės vadovas K. Kurpis.

Trakų rajone įsikūręs „Trasalis“ buvo populiarus poilsiautojų pasirinkimų viešbučių ir poilsio paslaugų elektroninėje parduotuvėje NoriuNoriuNoriu.lt. Tačiau alternatyvų šiam kompleksui yra pakankamai, nes platformoje galima rinktis iš keliasdešimties įvairiausių viešbučių, sanatorijų, pramogų ir SPA centrų įsikūrusių Lietuvos, Latvijos ir Estijos žymiausiuose kurortuose. Svetainėje siūloma daugiau nei 500 poilsio pasiūlymų.

Bendrovės „NoriuNoriuNoriu“ apyvarta Lietuvoje praeitais metais sudarė daugiau kaip 6,7 mln. Eur.

Komentarai