Populiariausios „airBaltic“ kryptys gegužę iš Vilniaus – Dubrovnikas, Paryžius ir Nica

Vilnius. Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ praneša, kad gegužės mėn. populiariausios kryptys iš Vilniaus buvo Dubrovnikas, Paryžius ir Nica. Šios kryptys tampa populiarios tiek tarp poilsiautojų, tiek tarp verslo keliautojų, nes oro bendrovė daug dėmesio skiria tam, kad keleiviams pasiūlytų įvairias kelionių galimybes ir lanksčius tvarkaraščius. Be šių krypčių, „airBaltic“ skrydžiai į Berlyną, Amsterdamą, Malagą ir Heraklioną taip pat pateko tarp mėgstamiausių maršrutų iš Vilniaus gegužės mėnesį. 

„airBaltic“ iš Vilniaus, Rygos, Talino ir Tamperės skraidina daugiau nei 70 krypčių, Europoje, Skandinavijoje, NVS ir Artimuosiuose Rytuose. Visą „airBaltic“ skrydžių tvarkaraštį ir bilietus galima rasti bendrovės tinklalapyje www.airbaltic.com.

 

Apie „airBaltic“:

„airBaltic“ sujungia Baltijos regioną su daugiau nei 70 krypčių Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir NVS. Per pastaruosius 27 metus „airBaltic“ tapo tvirta, pelninga ir tarptautiniu mastu pripažinta oro linijų bendrove, kurioje dirba daugiau nei 2,2 tūkst. darbuotojų. „airBaltic“ yra geriausiai žinomas tarptautinis Latvijos prekės ženklas, sukuriantis daugiau nei 2,5 proc. Latvijos BVP. „airBaltic“ naudojasi 40 Airbus A220-300 orlaiviais. „airBaltic“ yra pelniusi tarptautinių apdovanojimų už naujoviškų paslaugų sukūrimą ir pasiekimus pertvarkant verslą. „Skytrax“ Latvijos oro linijų bendrovei „airBaltic“ suteikė penkių žvaigždučių COVID-19 saugos įvertinimą ir geriausios oro transporto bendrovės Rytų Europoje 2022 m. titulą. Agentūros Airlineratings.com duomenimis „airBaltic“ yra viena iš TOP dvidešimties oro linijų bendrovių, kurios laikosi COVID-19 saugumo reikalavimų. 2018 ir 2019 m. pelnė ATW oro linijų apdovanojimą: įmonė buvo paskelbta „Metų rinkos lyderiu“. 2019 kompanija laimėjo „Airline Business“ sektoriaus lyderystės apdovanojimą. airBaltic” – tai 1995-aisiais įkurta akcinė bendrovė. Pagrindinis bendrovės akcininkas yra Latvijos valstybė turinti 97,97 proc. akcijų, o likusiems akcininkams priklauso 2,03 proc. akcijų.

Pranešimą paskelbė: Vytautas Lukaševičius, Integrity PR
Populiariausios „airBaltic“ kryptys gegužę iš Vilniaus – Dubrovnikas, Paryžius ir Nica

Komentarai