Prestižiniuose „World Travel Awards“ apdovanojimuose – istorinė DFDS pergalė

Vienas didžiausių Europoje keltų operatorių DFDS, iš Klaipėdos jūrų uosto plaukiojantis trimis maršrutais, prestižiniuose „World Travel Awards“ apdovanojimuose pelnė rekordinį apdovanojimą. Keleivių ir krovinių pervežimo paslaugas teikiantis DFDS 12-ą kartą iš eilės buvo pripažintas Pirmaujančiu pasaulyje keltų operatoriumi.

Nuo 1993 metų organizuojami „World Travel Awards“ laikomi kelionių, turizmo ir svetingumo sektoriaus „Oskarais“. Apdovanojimai įteikiami atsižvelgiant tiek į keleivių, tiek į kelionių industrijos atstovų balsus.

„Tai, kad svarbiausiuose kelionių sektoriuje apdovanojimuose kasmet esame pripažinti lyderiais jau daugiau nei dešimtmetį, mums yra svarbus profesionalios komandos veiklos įvertinimas ir motyvacija. Tai įrodo, kad tęsime savo pažadą klientams – teikti kokybiškas paslaugas, užtikrinti patikimumą ir kuo geresnę keleivių patirtį“, – sako Vaidas Klumbys, DFDS Komunikacijos vadovas Baltijos šalims.

Progresas Klaipėdos jūrų uoste

Nors po pandemijos ant kojų besistojančiam turizmo verslui naujų iššūkių pažėrė geopolitinė situacija Europoje, pasak V. Klumbio, per pastaruosius metus tai nesustabdė pažangos Klaipėdos jūrų uoste, kuriam Danijos kapitalo tarptautinis keltų operatorius numatęs reikšmingą vietą savo veiklos strategijoje.

„DFDS investavo bemaž ketvirtį milijardo eurų į du modernius ro-pax tipo keltus, pernai pradėjusius plaukioti tarp Klaipėdos ir Švedijos. Be to, Lietuvos, kaip vieno iš Baltijos regiono logistikos centrų, reikšmę sustiprino ir Klaipėdos regione pradėti naudoti nauji elektriniai vilkikai. Jie tapo pirmosiomis tokiomis komercinėmis transporto priemonėmis šalyje. Tokios investicijos ir pasitikėjimas Lietuva leidžia mums svariai prisidėti prie to, kad DFDS neužleistų lyderės pozicijų žemyne“, – sako V. Klumbys.

Pasak V. Klumbio, prestižinis įvertinimas kartu yra tiesioginis kiekvieno komandos nario darbo atspindys, kadangi apdovanojimas skiriamas vertinant ir keleivių balsus. Komunikacijos vadovas viliasi, kad tai taps įkvėpimu atrasti kelionių jūra malonumą ir tiems, kurie keltais iki šiol dar nekeliavo.

DFDS eksploatuoja dešimties keleivių maršrutų tinklą visoje Europoje, kuriuo pervežama daugiau kaip 4,7 mln. keleivių. Iš Lietuvos DFDS vykdo reguliarius reisus į Švedijos Karlshamną, Danijos Kiogę/ Fredericiją bei Vokietijos Kylį. Pastarasis maršrutas yra seniausia tebeveikianti Lietuvos tarptautinė keltų linija, šiemet mininti 30-metį.

Pranešimą paskelbė: Ramunė Milerytė, UAB „Fabula ir partneriai”

Prestižiniuose „World Travel Awards“ apdovanojimuose – istorinė DFDS pergalė

Komentarai