Seimo Ekonomikos komitetas aptars Lietuvos turizmo sektoriaus problemas

2020 m. rugsėjo 9 d. pranešimas žiniasklaidai 

 

Netylant atgarsiams apie vis prastėjančią Lietuvos turizmo sektoriaus ekonominę padėtį, šiandien, 14 val. vyks Seimo Ekonomikos komiteto posėdis, kuriame bus svarstomi klausimai, susiję su turizmo sektoriaus problemomis.

Lietuvos turizmo sektorius yra vienas iš labiausiai nuo pandemijos ir karantino nukentėjusių ekonomikos sektorių. Be to, turizmo organizatoriai teigia negaunantys valstybinės paramos, kuri šiuo įtemptu periodu yra ypatingai svarbi tiek išsaugant darbo vietas, tiek mažinant dėl karantino patiriamus finansinius nuostolius.

Komiteto posėdyje kviečiami dalyvauti Ekonomikos ir inovacijų ministerijos, INVEGOS, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, Lietuvos turizmo verslo asociacijos, Lietuvos turizmo asociacijos ir Nacionalinės turizmo verslo asociacijos atstovai. Posėdyje šį klausimą pristatys ekonomikos ir inovacijų viceministrė Vitalija Jankauskaitė-Milčiuvienė.      

Ekonomikos komitete taip pat bus aptariama Lietuvos automobilių kelių direkcijos veikla ir pristatoma 2020 m. Kelių priežiūros ir plėtros programai (KPPP) skirtų lėšų sąmata ir jos vykdymas.

Parengė Ekonomikos komiteto biuras

Tel. (8 5) 239 6759, (8 5) 239 6756

El. p. ekonkt@lrs.lt

 

 

Pranešimą paskelbė: Jolanta Anskaitienė, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija

Komentarai