Technologiniai pagalbininkai, kuriuos būtina pasiimti į kelionę

Nemaža dalis į keliones besiruošiančių žmonių yra linkę vadovautis požiūriu, jog kelionėse su savimi reikia turėti kuo mažiau prietaisų. Ir nors suprantama, kad atostogų laukiame ne tam, kad jų metu visą laiką praleistume akis įbedę į savo išmanųjį telefoną ar kompiuterį, technologiniai prietaisai gali gerokai palengvinti mūsų kelionę ir suteikti mums daug daugiau patogumo. Todėl jei neužilgo planuojate vykti į smagią kelionę, sudarėme jums svarbių technologinių pagalbininkų sąrašą, į kurį vertėtų atsižvelgti.

Universalus adapteris

Jei keliaujate į užsienį, universalus adapteris yra svarbiausias įtaisas, kurį reikia turėti su savimi. Ir šiuo atveju nekalbame apie daugybę skirtingų adapterių, kurių kiekvieną privalote pasiimti su savimi. Dabar galite pasirinkti universalų, kuris užtikrins, kad galėsite bet kurioje pasaulio vietoje pasinaudoti elektros šaltiniu, nesusidurdami su jokiais nemaloniais netikėtumais.

Nešiojamas akumuliatorius

Nesvarbu, ar keliaujate darbo reikalais, ar savo malonumui, yra daugybė priežasčių, kodėl į bet kurią savo kelionę jums reikėtų pasiimti nešiojamą akumuliatorių („Power bank“). Tiesiog pagalvokite, ką darysite, jei jums reikės įkrauti savo išmanųjį telefoną, bet būsite tokioje vietoje, kur prireikus negalite prisijungti prie elektros tinklo? Jūsų išmanusis telefonas, fotoaparatas, išmanusis laikrodis, planšetinis kompiuteris ir kiti elektroniniai prietaisai visuomet turi būti įjungti ir paruošti naudoti – ypač, kai kalbama apie keliones.

Rinkdamiesi geriausią kelionėms skirtą nešiojamą akumuliatorių būtinai atsižvelkite į jo talpą, prievadų konfigūracijas, įtampą ir dydį. Nešiojamo akumuliatoriaus dydis paprastai yra tiesiogiai proporcingas jo talpai, nuo kurios priklauso, kiek energijos galėsite įkrauti savo prietaisus. Tokių nešiojamų akumuliatorių talpa skiriasi. Ji gali svyruoti nuo 6000 mAh iki 20 000 mAh ar daugiau. Pavyzdžiui, 6 000 mAh nešiojamas akumuliatorius gali įkrauti „Android“ telefoną du kartus, bet negali įkrauti nešiojamojo kompiuterio; tuo tarpu 20 000 mAh nešiojamas akumuliatorius gali įkrauti nešiojamąjį kompiuterį 1,5 karto. Kuo didesnė talpa, tuo daugiau įkrovos ji suteikia. Žinoma, turite įsitikinti, kad nešiojamo akumuliatoriaus prievadai atitinka jūsų įrenginių įkrovimo laidus.

Išmaniųjų telefonų dėklai

Nei viena kelionė neturėtų apsieiti be išmaniojo telefono dėklo. Tiesą sakant, išmaniųjų telefonų dėklai yra būtini ne tik kelionėse, tačiau ir kasdieniame gyvenime, kadangi jie suteikia daug didesnį saugumą ir padeda prailginti jūsų telefono tarnavimo laiką. Net jei kruopščiai saugome savo išmanųjį telefoną, kartais tenka susidurti su nemaloniais atsitiktinumais, dėl kurių mūsų telefonas iškrenta iš rankų ar nukrenta nuo aukštesnių paviršių. Norint apsisaugoti nuo galimų išmaniojo telefono pažeidimų, telefono dėklas gali tapti bene veiksmingiausia priemone.

Šiuolaikinėje rinkoje siūlomas didžiulis telefono dėklų asortimentas – Nilkkin, Guess, Karl Lagerfeld, Spigen deklai ir daugybė kitų. Kiekvienas prekės ženklas siūlo skirtingus modelius ir dizainus, todėl jums neturėtų būti sudėtinga pasirinkti savo išmaniojo telefono modeliui geriausiai tinkantį dėklą, kuris be kita ko taip pat pagyvintų ir jūsų įvaizdį.

„Bluetooth“ garsiakalbis

Kompaktiško nešiojamo „Bluetooth” garsiakalbio pagalba galėsite klausytis mėgstamos muzikos, kad ir kur būtumėte. „Bluetooth“ garsiakalbis yra įkraunamas per USB jungtį, todėl jis yra puikus kelionių palydovas. Jei tai geros kokybės garsiakalbis, jis gali būti atsparus vandeniui ir groti muziką plūduriuojant, o tai reiškia, kad toks prietaisas taps tobulu jūsų kelionės draugu – ypač, jei planuojate plaukioti baseine ar vandenyne.

Veiksmo kamera

Dauguma šiuolaikinių 4K veiksmo kamerų yra atsparios vandeniui, turi valdymo balsu funkciją, lietimui jautrų ekraną be drebėjimo ir integruotą sulėtinimą, hipersulėtinimą ir kitas panašias funkcijas. Be to, jos būna labai stabilios. Jei kada nors svarstėte ar jums vertėtų įsigyti veiksmo kamerą savo kelionei, galite būti tikri, kad dabar yra pats metas tai padaryti.

Mobilus stovas

Jei norite sklandžios, stabilizuotos filmuotos medžiagos iš savo būsimos kelionės, nepamirškite pasiimti šio prietaiso. Jis tvirtai laiko jūsų telefoną arba fotoaparatą ir yra daug stabilesnis nei jūsų drebanti ranka, kai bandote užfiksuoti svarbią akimirką. Todėl jo pagalba vos per kelias minutes galite turėti profesionaliai atrodantį kelioninį filmuką.

Išmanusis laikrodis

Kalbant apie dėvimus prietaisus, galite rinktis iš labai plataus skirtingų išmaniųjų laikrodžių modelių – nepaisant to, ar esate „Apple“, ar „Android“ mėgėjas. Viskas priklauso nuo jūsų asmeninių pageidavimų. Integracija su kitais prietaisais, širdies ritmo stebėjimas, žingsnių matuokliai, GPS ir elektroninių mokėjimų programėlės – visą tai galite rasti bene bet kuriame šiuolaikiniame išmaniajame laikrodyje. Tokie laikrodžiai taip pat yra kompaktiški ir turi nuo atspindžių apsaugančius lęšius, o didžiausias pokytis dabar neabejotinai yra ilgas baterijos veikimo laikas.

„Bluetooth“ seklys

Pamesti svarbius dokumentus, raktus ar piniginę oro uoste – tikrai nemaloni patirtis kiekvienam keliautojui. Tokie nemalonūs išbandymai gali kainuoti daug pinigų, laiko ir nervų. Kad galėtumėte sekti savo svarbius daiktus, kuriuos su savimi pasiimate į kelionę, į savo svarbiausių technologinių prietaisų sąrašą įtraukite „Bluetooth“ sekimo įrenginį.

„Bluetooth“ seklys – tai plonas, nedidelis prietaisas, kurį galite pritvirtinti prie jums svarbaus daikto, kad jį pametę galėtumėte lengvai surasti. Sekiklis yra labai lengvas ir ypatingai mažas. Be to, kai kurie iš jų yra lipnūs, todėl juos galite priklijuoti prie norimo daikto, o kai kurie modeliai yra sukurti taip, kad juos būtų galima užkabinti ant konkretaus objekto, pvz., kaip raktų pakabuką. Rinkoje taip pat yra tokio plonumo sekiklių, kad juos be vargo galima įsidėti ir į piniginę. „Bluetooth“ seklys jungiasi prie jūsų mobiliojo telefono per pridedamą mobiliąją programėlę.

Išmanusis lagaminas

Ar kada nors jums buvo tekę girdėti apie išmanųjį lagaminą? Nors jie dar tik pradedami naudoti keliautojų tarpe, tačiau pati idėja skamba ypatingai viliojančiai. Išmaniojo telefono pagalba galite stebėti, kur yra jūsų bagažas, koks jo svoris ir ar jis buvo atsegtas. Daugelis šiuolaikinių išmaniųjų lagaminų taip pat turi USB jungtį, kurią galima naudoti prietaisams įkrauti. Be to, yra papildomų stebėjimo prietaisų, kuriuos galite įdiegti į savo išmanųjį lagaminą, todėl tobulėjant šioms technologijoms, mūsų kelioninio bagažo sekimas gali tapti labai patogus ir paprastas.

Ausinės telefonams

Kelionės metu belaidės ausines telefonams yra tiesiog neįkainojamos. Tai puikus kelionės draugas tiek ilsintis prie baseino ar vandenyno, tiek ir leidžiantis į pažintinę kelionę, kurioje reikia pėsčiomis nukakti tolimus atstumus. Be to, šiuolaikinės ausinės telefonams dažnai suteikia galimybę reguliuoti triukšmo slopinimo lygį atsižvelgiant į aplinką. Kokybiškos ausinės telefonams leidžia ramiai klausytis patinkančios muzikos ir atsipalaiduoti, nepriklausomai nuo to, kiek triukšmo yra jus supančioje aplinkoje.

Automobilinis įkroviklis

Jei savo kelionių metu paprastai mėgstate keliauti išsinuomotu automobiliu, jums tiesiog būtina su savimi pasiimti ir automobilinį išmaniojo telefono (bei kitų išmaniųjų prietaisų) įkroviklį. Jūs niekuomet negalite žinoti su kokiais sunkumais gali tekti susidurti kelionės metu. Be to, kartais keliaudami mes labai skubame ir tiesiog pamirštame įkrauti savo išmanųjį telefoną, dėl ko neilgai trukus labai pasigailime. Todėl jei su savimi visuomet turėtumėte automobilinį įkroviklį, būsite ramūs, kad būdami bet kurioje vietoje savo automobilyje galėsite įkrauti išsikrovusį išmanųjį prietaisą.

Komentarai