Vilniaus oro uoste atnaujinami tualetai


Vilniaus oro uoste atnaujinami tualetai

Besiruošdamas už mažiau nei mėnesio prasidėsiančiai orlaivių kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcijai, Vilniaus oro uostas pradėjo ir vidines pertvarkas – investavo į kapitalinį ir kosmetinį tualeto patalpų remontą. Šiuo metu dalis tualeto patalpų pagrindiniame šalies oro uoste yra atnaujinta, likusios laukia eilėje. Šiemet tualetų remonto darbai bus baigti per vasarą, dar daugiau pokyčių laukia kitąmet.
„Investuoti į tualeto patalpų Vilniaus oro uoste atnaujinimą buvo būtina, nes ši pastato dalis ilgą laiką neremontuota. Dalyje patalpų privalu atlikti kapitalinį remontą, likusioms pilnai užtenka kosmetinio tvarkymo. Galima pašmaikštauti, kad tualeto patalpos – bemaž dažniausiai keleivių lankomos patalpos visame oro uosto pastate, todėl norime, kad jos būtų šiuolaikiškos. Taip siekiame užtikrinti keleivių patogumą ir patenkinti visus jų lūkesčius“, – sako Vilniaus oro uosto vadovas Olafas Martensas.
Martensas pastebi, kad iš viso Vilniaus oro uoste yra 17 tualeto patalpų, jos įkurtos visuose trijuose oro uosto pastato aukštuose, t. y. pirmame aukšte, kur keleiviai atvyksta, antrame ir trečiame aukštuose, iš kurių jie išvyksta. Remonto darbai jau baigti keturiose pirmame aukšte esančiose tualeto patalpose bei dviejose patalpose bendroje išvykimo salėje.
Šiuo metu kapitalinio remonto darbai atliekami dviejose patalpose: remontuojamos patalpos Šengeno zonos išvykimo salėje (šalia kino teatro „FilmSpot LT“) bei ne Šengeno zonos išvykimo salėje. Taip pat jau kitą savaitę bus pradėti ir kitų išvykimo salėje esančių patalpų kosmetinio remonto darbai.
2018 metais bus atliekamas kapitalinis patalpų remontas šiose zonose: bendroje išvykimo salėje, Šengeno zonos išvykimo salėje šalia naujojo „Narvesen“ knygyno, taip pat šalia „Coffee Hill“ kavinės bei šalia „Švyturio“ baro. Kitąmet rekonstruojant tualetų patalpas Vilniaus oro uoste bus įrengti keturi vaiko ir mamos/tėčio kambariai.
Artimiausiu metu didžiausi pokyčiai numatomi Vilniaus oro uosto išorėje – liepos 14-ąją prasidės oro uosto orlaivių kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcija, kuri truks iki rugpjūčio 17 d. 23:59 val. Šiuo laikotarpiu skrydžių ir keleivių srautas persikels į Kauno oro uostą.
Apie Lietuvos oro uostus Lietuvos oro uostų tinklui priklauso trys oro vartai Vilniuje, Kaune ir Palangoje. Per 2016 m. jie aptarnavo 4,8 mln. keleivių ir 52 tūkst. skrydžių. Vasaros sezono metu iš Lietuvos oro uostų 16 aviakompanijų skraidina 84 maršrutais į 59 miestus 26 šalyse. Tarptautinės oro uostų tarybos (ACI Europe) duomenimis, Lietuvos oro uostai prie Lietuvos BVP prisideda 2,5 proc.

Pranešimą paskelbė: – -, UAB „VIP Viešosios informacijos partneriai”

Komentarai