Vilniaus oro uoste – naujoji „Crustum“ kavinė laukiantiems atvykstančiųjų

Vilniaus oro uoste – naujoji „Crustum“ kavinė laukiantiems atvykstančiųjų

Nuo šiol Vilniaus oro uostas bus dar patogesnis tiek atskrendantiems keleiviams, tiek tiems, kurie į oro uostą atvyksta jų pasitikti. Praėjusią savaitę duris atvykimo terminale atvėrė antroji oro uoste „Crustum“ kepyklėlė, kurios darbo laikas bus derinamas ir prie naktinių skrydžių tvarkaraščio.

„Nuolat siekiame oro uostą paversti vieta, į kurią sugrįžti, joje laukti skrydžio ar atvykstančių artimųjų būtų malonu. Pirmąją „Crustum“ kavinę išvykimo salėje itin pamėgo mūsų klientai, todėl labai džiaugiamės galėdami sukurti ir patogesnę atvykimo erdvę. Paskanauti kavos su šviežiai keptu skanumynu nuo šiol galės ir į oro uostą atskrendantys keleiviai bei tie, kurie laukia atvykstančių artimųjų ir nori pasimėgauti jaukia laukimo akimirka oro uoste“, – teigia Lietuvos oro uostų Strateginės komunikacijos skyriaus vadovė Agnė Mažeikytė.

„Norime, kad net tie, kurie lauks atvykstančiųjų jau po vidurnakčio, galėtų belaukdami atsigerti kavos. Kepyklėlėje naudosime aukščiausio lygio kavos aparatus, su kuriais dalyvaujame net baristų čempionatuose – galime teigti, kad naktį Vilniuje skaniausia kava bus oro uoste“, – įsitikinęs kavos meistras ir „Crustum“ tinklo vadovas Jonas Margelis.

Oro uoste veikiančių franšizinių „Crustum“ kepyklėlių personalo vadovė Vaida Bieliauskaitė teigia, kad naujosios lokacijos darbo laikas priklausys nuo skrydžių tvarkaraščio, tačiau planuojama, jog veikti ji turėtų nuo 7 val. ryto iki mažiausiai 1 val. nakties.

„Skanumynų asortimentą sudarys visi mėgstamiausi mūsų pirkėjų kepiniai – nuo šviežių kruasanų iki gardžių eklerų ir sumuštinių“, – tikina V. Bieliauskaitė.

Naujoji, tarp atvykimo salių A ir C įsikūrusi „Crustum“ kepyklėlė pirmuosius lankytojus priėmė praėjusį pirmadienį.

Iki šiol Vilniaus oro uoste lankytojai galėjo rinktis iš 10 jame veikiančių kavinių, barų ir restoranų. 2 iš jų veikia atvirose oro uosto zonose, kur gali lankytis ne tik keleiviai, bet ir jų išlydėti atvykę artimieji.

Apie Vilniaus oro uostą

Vilniaus oro uostas priklauso Lietuvos oro uostų tinklui, valdančiam trejus oro vartus Vilniuje, Kaune ir Palangoje. Per 2017 m. jie aptarnavo 5,2 mln. keleivių ir 55 tūkst. skrydžių. Vasaros sezono metu iš Lietuvos oro uostų 17 aviakompanijų tiesiogiai skraidina 79 reguliariosiomis kryptimis į 67 miestus 29 šalyse.

Tarptautinės oro uostų tarybos (ACI Europe) duomenimis, Lietuvos oro uostai prie Lietuvos BVP prisideda 2,5 proc. 

Pranešimą paskelbė: – -, UAB „VIP Viešosios informacijos partneriai”

Komentarai