Vilniaus „Porsche“ centras plečia veiklą: įsteigė išskirtinių kelionių klubą


Vilniaus „Porsche“ centras plečia veiklą: įsteigė išskirtinių kelionių klubą

Vilniaus „Porsche“ centras pristato projektą, kuris leis ne tik iš naujo įvertinti Lietuvos grožį, bet ir geriau pajausti „Porsche“ automobilių teikiamą vairavimo malonumą. Jau šį pavasarį Lietuvoje veiklą pradeda išskirtinių kelionių klubas „Porsche Travel“.  

Aukščiausi poilsio standartai 

„Kelionės ir atradimai – neatsiejama „Porsche“ prekės ženklo dalis. Išskirtines kelionių automobiliu patirtis visame pasaulyje koncernas siūlo jau daugiau nei 20 metų, kasmet jų įvyksta per 100. „Porsche“ kelionių projekto filosofija nuo pat pirmųjų starto dienų kviečia iš naujo atrasti keliones automobiliais, pažinti ir patirti, mėgautis vaizdu už automobilio lango. Ir visai nesvarbu, kiek truks kelionė – kelias valandas, dienas ar savaites“, – sako Viniaus „Porsche“ centro vadovė Rasa Klimavičiūtė. 

Nuotraukas rasite čia: https://we.tl/AozeqXRPaC

Visas keliones jungia vienas bendras „Porsche“ padiktuotas vardiklis – aukščiausios kokybės standartai. Gražiausi maršrutai, nakvynės geriausiuose viešbučiuose, ypatingi gastronominiai atradimai ir, žinoma, sportiški automobiliai. 

Šešis žemynus apimantis projektas sudaro sąlygas unikalioms, kvapą gniaužiančioms patirtims. Vyndarystės tradicijas puoselėjantis ūkis Pietų Prancūzijoje, trimis „Michelin“ žvaigždėmis įvertintas restoranas ant Viduržemio jūros kranto ar nakvynė buvusių bajorų rezidencijoje – tai tik dalis įspūdžių patiriamų kelionių su „Porsche“ metu. 

„Porsche Travel“ projektą Lietuvoje įkvėpė pradėti ne tik jo pasaulinė sėkmė, bet ir klientų susidomėjimas mūsų šalyje. Nemaža dalis „Porsche“ prekės ženklo gerbėjų, jau buvo išbandę tokio pobūdžio keliones užsienio šalyse ir dalijosi teigiamais atsiliepimais ir unikalia patirtimi. 

Lietuvoje – jau pavasarį 

„Ilguosius savaitgalius įprastai leidžiame Lietuvos kurortuose ar pajūryje, tačiau Lietuva nėra vien tik tai. Turtingą istoriją ir jos palikimą, užsieniečius stebinančią gamtą turinti mūsų šalis veiklos gali pasiūlyti beveik kiekvienam savaitgaliui. Visa tai papildžius sportinio automobilio vairavimo malonumu, turime puikų planą kelių dienų išvykai“, – sako R. Klimavičiūtė 

Šiais žodžiais įsitikinti bus galima dar šį pavasarį. Pirmasis maršrutas Lietuvoje vingiuos beveik 500 kilometrų Aukštaitijos keliais. O pirmuosius keliautojus abi dienas lydės tituluotas lenktynininkas, projekto „Porsche Driving“ vadovas Robertas Kupčikas. 

„Ieškodami krypties projekto startui iš Vilniaus pasukome į dvarais ir piliakalniais, ežerais ir upėmis turtingą Aukštaitiją. Tarp jų vingiuoja daug įdomių kelių, vedančių prie unikalių Europoje objektų. Nemažai jų aplankysime pirmosios kelionės metu: Lietuvos etnokosmologijos muziejų Molėtų rajone, analogo Lietuvoje neturintį Zarasų apžvalgos ratą ir kitus. Nakvynei ir jaukiam vakarui su bendraminčiais pasirinkome XIX a. architektūros paminklą – Burbiškio dvarą. Savaitgalio pietums – „La Esperanza“ restoraną viename prabangiausių šalies poilsio kompleksų „IDW Esperanza“ ant Ungurio ežero kranto“, – kelias ypatingo projekto detales pristato R. Kupčikas.

Pažintis su penkiais automobiliais

„Porsche“  atstovai pabrėžia, kad kelionė unikali ne tik dėl to, kad sudaro galimybes pamatyti gražiausias Lietuvos vietas, bet ir todėl, kad  dvi dienas trunkančios išvykos metu kiekvienas dalyvis išbandys net penkių skirtingų „Porsche“ modelių galimybes:  naujausius „Cayene“ „Macan“, „Panamera“ modelius ir, žinoma, sportiškuosius „Porsche“ šeimos narius.

Vilniaus „Porsche“ centras per ateinančius metus planuoja pasiūlyti net keturis skirtingus kelionių maršrutus Lietuvoje, esant poreikiui – ir kaimyninėse šalyse. „Tokių kelionių metu itin gerai atsiskleidžia automobilių galimybės ir universalumas, nes pasirinkti keliai varijuoja nuo magistralių iki siaurų užmiesčio ar kaimo keliukų“, – teigia R. Kupčikas.

Pasak R. Kupčiko, šis projektas vienys žmones, jaučiančius aistrą kelionėms, ir automobiliams, tad „Porsche Travel“ kelionėse visada būsite apsupti bendraminčių.

„Porsche Travel“ – tai viena trijų iš Vilniaus „Porsche“ centro vystomo projekto „Porsche Driving“ dalių, vairavimo patirtį perkeliančio į naują lygį. Daugiau informacijos: www.porschedriving.lt

„Porsche“ atstovas Lietuvoje „Prime Auto“ priklauso tarptautinei įmonių grupei „Modus Group“, kuri vykdo veiklą automobilių prekybos ir techninio aptarnavimo, nekilnojamojo turto vystymo, automobilių aikštelių valdymo ir energetikos srityse. Įmonių grupei iš viso priklauso 20 įmonių.

Pranešimą paskelbė : Eiviltas Paraščiakas, UAB „INK agency“

Komentarai