Vilniaus TV bokštas atveria apžvalgos aikšteles

AB Lietuvos radijo ir televizijos centras (Telecentras) informuoja, kad nuo kovo 17 dienos lankytojams yra atveriama dalis Vilniaus TV bokšto erdvių: atviroji apžvalgos aikštelė, esanti 180 m aukštyje ir vidinė, esanti 165 m aukštyje.

Lankytojų srautas ribojamas, atsižvelgiant į vyriausybės nustatytą normą (20 kv. m. ploto 1 lankytojui). Prie įėjimo termovizoriumi tikrinama lankytojų kūno temperatūra. Į viršutinėje bokšto dalyje esančias apžvalgos aikšteles liftu vienu metu keliami ne daugiau kaip 2 asmenys arba vienos šeimos nariai. Lankytojai taip pat įpareigojami dėvėti veido kaukes, dezinfekuoti rankas, laikytis saugaus 2 metrų atstumo, laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo.

Į vidinę (uždarą) apžvalgos aikštelę lankytojai bilietus gali įsigyti internetu arba TV bokšto bilietų kasoje. Bilietai į atvirą aikštelę (180 m) įsigyjami TV bokšto bilietų kasoje, taip pat būtina išankstinė registracija el. paštu ekskursijos@telecentras.lt, telefonu 85 25 25 333 arba užpildžius formą tvbokstas.lt.

Pranešimą paskelbė: Valdas Kaminskas, AB Lietuvos radijo ir televizijos centras

Komentarai