„Wizz air“ atnaujina krypčių žemėlapį: daugiau skrydžių iš Vilniaus ir Kauno

Vilnius, kovo 22 d. Sparčiausiai auganti ir tvariausia Europos oro linijų bendrovė „Wizz Air” atnaujino skrydžių žemėlapį, kuriame – aštuonios atnaujintos arba visiškai naujos kryptys iš Vilniaus ir Kauno. Bilietų skrydžiams galima įsigyti bendrovės interneto svetainėje www.wizzair.com arba naudojantis „Wizz Air“ mobiliąja programėle. Bilietų kainos prasideda nuo 8,99 Eur*.

Iš Vilniaus „Wizz Air“ lėktuvai keliautojus nuo šiol skraidins į saulėtąją Barseloną (Ispanija) ir istoriniais lobiais viliojančius Atėnus (Graikija), iš Kauno siūloma skristi į Nydelandų pietuose įsikūrusį Eindhoveną. Poilsiui ar verslo kelionėms vėl bus galima rinktis anksčiau pamėgtas kelionių kryptis į Šiaurės Airijos sostinę Belfastą, pietų Danijos miestą Bilundą, Donkasterį Šiaurės Anglijoje, Armėnijos sostinę Jerevaną ir Viduržemio jūros pakrantėje esančią Nicą.

„Atsižvelgdami į klientų poreikius, siūlome jiems daugiau skrydžių, visoje Europoje atnaujindami jau pamėgtus maršrutus ir pasiūlydami naujų krypčių. Liekame ištikimi savo klientams ir siekiui, užtikrinti, greitą, patogią bei saugią skrydžių patirtį ir konkurencingą kainą“, – sako Zsuzsa Trubek, „Wizz Air“ korporatyvinės komunikacijos vadovė.

Bendrovė visiems keleiviams pataria į rezervaciją įtraukti „WIZZ Flex“ paslaugą. Ją pasirinkę keleiviai gali būti tikri, kad pasikeitus aplinkybėms ar prireikus keisti skrydžio datą ar tikslą, jie tai galės padaryti bet kuriam pasirinktam skrydžiui.

„Wizz Air“ taip pat siūlo nepamiršti ir pasinaudoti nuolat atnaujinamu WIZZ kelionių planavimo žemėlapiu, kuris leidžia pasitikrinti, kokios taisyklės galioja keliaujant „Wizz Air“ tinkle esančiais maršrutais. Jame taip pat pateikiama informacija apie galimus kelionių ribojimus dėl koronaviruso pandemijos.

 

Naujausios „Wizz Air“ kryptys:

Kryptis

Pradžia

Kainos nuo*

Kaunas – Eindhovenas

Kovo 28 d.

22,99 EUR

Vilnius – Atėnai

Kovo 28 d.

29,99 EUR

Vilnius – Barselona

Kovo 21 d.

29,99 EUR

 

Atnaujintos „Wizz Air“ kryptys:

Kryptis

Pradžia

Kainos nuo*

Vilnius – Belfastas

Kovo 28 d.

14,99 EUR

Vilnius – Bilundas

Kovo 28 d.

8,99 EUR

Vilnius – Donkasteris

Kovo 28 d.

14,99 EUR

Vilnius – Jerevanas

Kovo 28 d.

29,99 EUR

Vilnius – Nica

Kovo 28 d.

34,99 EUR

 

* Kaina į vieną pusę, įskaitant mokesčius ir rankinį bagažą, kurio matmenys neviršija 40 x 30 x 20 cm. Kito dydžio lagaminui ir registruotam bagažui taikomi papildomi mokesčiai. Kainos taikomos tik per wizzair.com ir mobiliąją programėlę užsakytiems skrydžiams. Vietų skaičius nurodytomis kainomis yra ribotas.

Apie „Wizz Air“

„Wizz Air“ – sparčiausiai auganti žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Europoje, valdanti 149 Airbus A320 ir Airbus A321 orlaivių parką. Aviacijos profesionalų komanda teikia aukščiausios kokybės paslaugas ir labai žemas bilietų kainas, todėl „Wizz Air“ 40 mln. keleivių tapo pirmaujančiu pasirinkimu, finansiniais metais F20, kurie baigiasi 2020 m. kovo 31 d. „Wizz Air“ akcijos kotiruojamos Londono vertybinių popierių biržoje su WIZZ ženklu. Airlineratings.com, vienintelė pasaulyje saugos ir produktų reitingų agentūra, bendrovę įtraukė į saugiausių oro linijų dešimtuką, o ATW – 2020 metų aviakompanija, tai didžiausia garbė, kurią gali gauti oro bendrovė ar asmuo, pripažįstant asmenis ir organizacijas, pasižymėjusias puikiais rezultatais, naujovėmis ir puikiu aptarnavimu.

Daugiau informacijos:

Agnė Jašinskienė / UAB „Adverum“ / +370 63844374

Follow us on Instagram: @wizzair

Follow us on Facebook: @wizzair

Follow us on Twitter: @wizzair

Pastabos redaktoriams:

  • Visi „Wizz Air” skrydžiai vykdomi Airbus A320 orlaiviais, turinčiais 180 vietų, A321 orlaiviais, kurie turi 230 vietų, Airbus A320neo orlaiviais su 186 vietomis ir Airbus A321neo lėktuvais, kuriuose įrengtos 239 vietos.
  • „Wizz Air” yra įdiegusi patobulintą higienos sistemą. Pvz., keleiviai privalo dėvėti veido kaukes, salono įgula turi dėvėti kaukes ir mūvėti pirštines, visas pirkimo operacijas orlaivyje prašoma atlikti naudojantis bekontaktėmis priemonėmis, keleivių prašoma laikytis fizinio atstumo, visas paslaugas rekomenduojama užsisakyti ir pirkimus atlikti internetu, prieš skrydį ir t.t.
  • Visuose „Wizz Air” orlaiviuose sumontuoti HEPA filtrai išfiltruoja 99,97% virusų ir bakterijų iš oro. Be to, visi lėktuvai yra kasdien valomi pagal griežtą grafiką, reguliariai dezinfekuojami rinkoje veiksmingiausiu pripažintu antivirusiniu tirpalu, ir papildomai tokiu pačiu tirpalu dezinfekuojami per naktį.
  • Kad užtikrintų keleivių ir įgulos sveikatą bei saugumą, „Wizz Air“ yra įdiegusi naują higienos reikalavimų sistemą. Spustelėkite čia, kad peržiūrėtumėte naują „Wizz Air“ vaizdo įrašą apie sveikatą ir saugumą.
  • Naudoti skirtų orlaivių, įgulos nuotraukų ir logotipų, rasite čia: http://wizzair.com/en-GB/press

 

Pranešimą paskelbė: Giedrė Dudavičiūtė, UAB ADVERUM

Komentarai