„airBaltic“ šiemet jau skraidino 190 tūkst. Lietuvos keleivių

Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ praneša, kad per pirmuosius šešis šių metų mėnesius iš Lietuvos ir į ją perskraidino 190 tūkst. keleivių. Tai keturis kartus daugiau nei tuo pačiu laikotarpiu pernai.

„Kiekvieną mėnesį džiaugiamės, kad vis daugiau keleivių renkasi skristi su „airBaltic“. Todėl mes ir toliau stengsimės, kad mūsų klientai keliautų kuo sklandžiau“, – teigia „airBaltic“ generalinis direktorius Martinas Gaussas.

Oro linijų bendrovė ir toliau siūlo tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Amsterdamą, Berlyną, Dubrovniką, Kijevą, Miuncheną, Paryžių ir Taliną bei patogų susisiekimą per Rygą. Visą „airBaltic“ skrydžių tvarkaraštį ir bilietus naujomis kryptimis galima rasti bendrovės tinklalapyje www.airbaltic.com.

Apie „airBaltic“:

„airBaltic“ sujungia Baltijos regioną su daugiau nei 70 krypčių Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir NVS. Per pastaruosius 25 metus „airBaltic“ tapo tvirta, pelninga ir tarptautiniu mastu pripažinta oro linijų bendrove. „airBaltic“ yra geriausiai žinomas tarptautinis Latvijos prekės ženklas, sukuriantis daugiau nei 2,5 proc. Latvijos BVP. „airBaltic“ naudojasi 36 Airbus A220-300 orlaiviais. „airBaltic“ yra pelniusi tarptautinių apdovanojimų už naujoviškų paslaugų sukūrimą ir pasiekimus pertvarkant verslą. „Skytrax“ Latvijos oro linijų bendrovei „airBaltic“ suteikė penkių žvaigždučių COVID-19 saugos įvertinimą. Agentūros Airlineratings.com duomenimis „airBaltic“ yra viena iš TOP dvidešimties oro linijų bendrovių, kurios laikosi COVID-19 saugumo reikalavimų. 2018 ir 2019 m. pelnė ATW oro linijų apdovanojimą: įmonė buvo paskelbta „Metų rinkos lyderiu“. 2019 kompanija laimėjo „Airline Business“ sektoriaus lyderystės apdovanojimą. airBaltic” – tai 1995-aisiais įkurta akcinė bendrovė. Pagrindinis bendrovės akcininkas yra Latvijos valstybė turinti 97,03 % akcijų, o likusiems akcininkams priklauso 2,97 % akcijų.

 

Pranešimą paskelbė: Rokas Stankevičius, Integrity PR
„airBaltic“ šiemet jau skraidino 190 tūkst. Lietuvos keleivių

Komentarai