„airBaltic“ stabdo visus skrydžius į Ukrainą

Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ praneša, kad dėl civilinei aviacijai uždarytos oro erdvės visi jos skrydžiai į Ukrainą ir iš jos atšaukiami nuo 2022 m. vasario 24 d. iki 2022 m. kovo 13 d. imtinai.

Pagrindinis „airBaltic“ prioritetas yra keleivių ir darbuotojų saugumas. „airBaltic“ įvertina situaciją prieš kiekvieną skrydį ir vadovaujasi oficialių institucijų rekomendacijomis. Prireikus, „airBaltic“ išlieka lanksti ir pasirengusi koreguoti skrydžių tvarkaraštį.

Kviečiame visus nukentėjusius keleivius pasitikrinti savo užsakymus mūsų tinklalapyje ir susigrąžinti pinigus arba paskambinti telefonu +371 67280422 bei persiregistruoti į laisvą skrydį po kovo 13 d. Norintiems kuo greičiau išvykti iš Ukrainos, rekomenduojame pasirūpinti sausumos transportu. Jei kyla sunkumų išvykti iš šalies, susisiekite su savo valstybės ambasada.

Keleivių saugumas ir sveikata:

Bendrovė teigia, kad svarbiausias jos prioritetas – keleivių saugumas ir sveikata. „airBaltic“ įdiegė griežtas saugos priemones, o naujos skrydžių operacijos vykdomos vadovaujantis valdžios institucijų pateiktomis rekomendacijomis. Norėdami apie naujas „airBaltic“ sveikatos priemones sužinoti daugiau, apsilankykite „airBaltic“ svetainėje: https://www.airbaltic.com/en/health-measures.

„airBaltic“ prašo savo keleivių atidžiai sekti atsakingų institucijų taisykles ir reguliavimus. Keleiviams prieš keliaujant rekomenduojama pasitikrinti kelionių reikalavimus ir oro uosto apribojimus oficialiuose internetiniuose portaluose arba vietinėse ambasadose. Reikalavimai keičiasi greitai ir skiriasi įvairiose šalyse, todėl keleiviai, norėdami išvengti netikėtumų, visada turėtų vadovautis naujausia informacija.

„airBaltic“ sujungia Baltijos regioną su daugiau nei 70 krypčių Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir NVS. Per pastaruosius 25 metus „airBaltic“ tapo tvirta, pelninga ir tarptautiniu mastu pripažinta oro linijų bendrove. „airBaltic“ yra geriausiai žinomas tarptautinis Latvijos prekės ženklas, sukuriantis daugiau nei 2,5 proc. Latvijos BVP. „airBaltic“ naudojasi 32 Airbus A220-300 orlaiviais. „airBaltic“ yra pelniusi tarptautinių apdovanojimų už naujoviškų paslaugų sukūrimą ir pasiekimus pertvarkant verslą. „Skytrax“ Latvijos oro linijų bendrovei „airBaltic“ suteikė penkių žvaigždučių COVID-19 saugos įvertinimą. Agentūros Airlineratings.com duomenimis „airBaltic“ yra viena iš TOP dvidešimties oro linijų bendrovių, kurios laikosi COVID-19 saugumo reikalavimų. 2018 ir 2019 m. pelnė ATW oro linijų apdovanojimą: įmonė buvo paskelbta „Metų rinkos lyderiu“. 2019 kompanija laimėjo „Airline Business“ sektoriaus lyderystės apdovanojimą. airBaltic” – tai 1995-aisiais įkurta akcinė bendrovė. Pagrindinis bendrovės akcininkas yra Latvijos valstybė turinti 96,14 % akcijų, o Lars Thuesen per jam priklausančią įmonę Aircraft Leasing 1 SIA valdo 3,86 % akcijų.

Aviacijos pramonė Latvijoje netiesiogiai sukuria beveik 30 tūkst. darbo vietų, o milijonai žmonių keliauja per Rygą, iš kurių dar daugiau atvyksta į Latviją. Kasmet užsienio turistai Latvijoje išleidžia daugiau kaip 750 mln. eurų. Sužinokite daugiau: https://blog.airbaltic.com/airbaltic-an-asset-for-the-national-economy-of-latvia/.

Pranešimą paskelbė: Rokas Stankevičius, Integrity PR
„airBaltic“ stabdo visus skrydžius į Ukrainą

Komentarai