Kaip praleisti motinos dieną?

Motinos diena – ypatinga proga ir Dovanų Sala tai žino! Pasveikinti savo nuostabiąsias mamas skubės visi, tiek jau suaugę vaikai, tiek mažieji. Kas nupieš atvirutę, kas nuneš gėlių. O jeigu norisi kažko ypatingo, kas paverstų motinos dieną puikiai praleista švente? Šiuo atveju Dovanų Sala ekspertai yra pasiruošę jums padėti! Atsidarykite mūsų internetinį puslapį ir rasite gausybę dovanų, skirtų mamoms, moterims. Palepinti šias galite specialiomis SPA procedūromis, laisvalaikio pramogomis, gurmaniškomis vakarienėmis ir net ekstremaliomis dovanomis. 

Mamai – pati ypatingiausia dovana

Jeigu galvojate apie poilsio ir SPA malonumų dovaną, poilsio kompleksų galima rasti visoje Lietuvoje. Mes siūlome:

  • Eglės Sanatoriją – aukščiausio lygio sanatoriją Lietuvoje, kur rasite ir vandens pramogų zoną, ir SPA procedūrų kabinetus.
  • Harmony Park – ypatingas poilsio kompleksas, norintiems atsigauti po sunkių darbų, pasimėgauti vandens pramogomis bei kitais SPA malonumais.
  • Vytautas Mineral SPA – gydomuoju mineralų poveikiu pasižyminti poilsio vieta, kurioje nurimsta ne tik kūnas, bet ir siela.

Tačiau, jeigu žinote, kad jūsų mamai patinka aktyvesnis laisvalaikis, siūlome pasižvalgyti į šias pramogas:

  • Jodinėjimas žirgais – puiki, aktyvi veikla, skirta gyvūnų mylėtojams. Šios pramogos metu galima stebėti gražius gamtos kampelius ir netgi saulėlydį.
  • Pasivažinėjimas keturračiu – ekstremali pramoga, skirta mamoms ekstremalėms. Šios veiklos metu pajaučiamas tikras adrenalino jausmas.
  • Povandeninis nardymas – galimybė patyrinėti dar neatrastą pasaulį, pasidaryti povandeninę fotosesiją, ir parsinešti pačius geriausius įspūdžius namo.

Nuspręsti dovanoti mamai savo laiką motinos dienos proga – irgi gera dovana! Tokiu atveju, gerai praleisti dieną jums padės šios dovanos:

  • Gurmaniška vakarienė Televizijos bokšte – čia galėsite ne tik paskanauti pačių gardžiausių valgių, bet ir pasigrožėti nuostabia Vilniaus panorama.
  • Vyno degustacija – ypatingi potyriai garantuoti. Jeigu jūsų mama gero vyno mėgėja, ši dovana padės jai puikiai ir skaniai praleisti laiką per motinos dieną.
  • Išvyka į kiną – pakvieskite savo mamą į pasimatymą! Surenkite jai smagaus kino vakarą, žiūrėdami jos mėgstamo žanro filmą Forum Cinemas kino teatre.
Komentarai