„airBaltic“ užtikrintai pasitinka vasarą – balandį keleivių padaugėjo 35 proc.

Lietuva. Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ vasaros sezoną pradeda stipriai – 2024 m. balandį Lietuvoje pervežė 53 400 keleivių, t. y. 35 proc. daugiau nei tuo pačiu laikotarpiu pernai. Tai antras pagal dydį balandžio mėnesį Lietuvoje pervežtų keleivių skaičius per visą aviakompanijos istoriją. Balandį „airBaltic“ įvykdė 618 skrydžių arba 38 proc. daugiau nei pernai.

„Keleivių skaičiaus augimas kiekvieną mėnesį rodo, kad esame pirmaujanti oro linijų bendrovė Baltijos šalyse. Gegužės pradžioje pradėjome skraidyti 15 naujų krypčių iš visų savo bazių, įskaitant septynias naujas šalis Pietryčių Europoje. Ši plėtra mūsų klientams šią vasarą siūlo dar platesnes kelionių galimybes. Be to, neseniai paskelbėme apie naujus „Pop-Up“ skrydžius, kurių metu siūlome maršrutus iš Rygos į Liepoją ir iš Talino į Palmą de Maljorką. Tikimės, kad pagal šią koncepciją paskelbsime dar daugiau įdomių krypčių. Tikimasi, kad šie pokyčiai dar labiau padidins mūsų skrydžių srautą visame Baltijos regione ir už jo ribų“, – teigia „airBaltic“ prezidentas ir generalinis direktorius Martinas Gaussas.

 

Balandis, 2024

Balandis, 2023

Pokytis

Keleivių skaičius

53 400

39 600

+35%

Skrydžių skaičius

618

449

+38%

Per pirmąjį 2024 m. ketvirtį oro bendrovė pervežė beveik milijoną keleivių – 926 000, arba 20 proc. daugiau nei per tą patį laikotarpį pernai. Šių metų pradžioje „airBaltic Group“ pranešė apie rekordinį 2023 m. pelną – 34 mln. eurų.

2024 m. „airBaltic“ išplėtė savo tinklą, paskelbdama 17 naujų maršrutų – 8 iš Latvijos, 4 iš Estijos, 4 iš Lietuvos ir 1 iš Suomijos, taip užtikrindama susisiekimą su visomis bazėmis ir iš jų labiau nei bet kada anksčiau.

„airBaltic“ iš Vilniaus, Rygos, Talino, Tamperės ir, sezoniškai, Gran Kanarijos, skraidina daugiau nei 130 krypčių Europoje, Artimuosiuose Rytuose, Šiaurės Afrikoje ir Kaukazo regione. Visą „airBaltic“ skrydžių tvarkaraštį ir bilietus galima rasti bendrovės tinklalapyje www.airbaltic.com.

Apie „airBaltic“:

„airBaltic“ („Air Baltic Corporation AS“) yra 1995 m. įsteigta akcinė bendrovė. Pagrindinė jos akcininkė yra Latvijos valstybė, kuriai priklauso 97,97 proc. akcijų, o kitiems akcininkams – 2,03 proc. „airBaltic“ siūlo skrydžius į daugiau nei 70 Europos, Artimųjų Rytų, Šiaurės Afrikos ir Kaukazo regiono miestų. Per pastaruosius 28 metus „airBaltic“ tapo stipria ir tarptautiniu mastu pripažinta oro transporto bendrove, kurioje dirba daugiau nei 2 500 darbuotojų. Oro bendrovės „airBaltic“ parką sudaro 47 orlaiviai „Airbus A220-300“, todėl šis orlaivių parkas yra vienas jauniausių Europoje. Aviakompanija yra gavusi tarptautinius apdovanojimus už kompetenciją, novatoriškas paslaugas ir reikšmingus pasiekimus. Dvejus metus iš eilės „Skytrax“ apdovanojo „airBaltic“ kaip geriausią oro transporto bendrovę savo regione. Be to, 2022 m. Tarptautinė oro transporto asociacija (IATA) skyrė „airBaltic“ įvairovės ir įtraukties komandos apdovanojimą. 2023 m. oro transporto bendrovė gavo geriausio keleivių salono aptarnavimo Europoje „APEX Passenger Choice“ apdovanojimą.

Pranešimą paskelbė: Vytautas Lukaševičius, Integrity PR, UAB

Komentarai