Aktualiausia informacija apie vartotojų teises – laidoje „Europos vartotojų centras pataria“

Lietuviai vis dažniau keliauja, perka prekes ar paslaugas kitose Europos šalyse. Deja, neretai kyla ir problemų, tokių kaip: atšaukti ar atidėti skrydžiai, dingęs, sugadintas ar vėluojantis bagažas, netinkamai suteiktos apgyvendinimo ar automobilių nuomos paslaugos. Tokiu atveju svarbiausia – žinoti savo teises ir kur galima kreiptis pagalbos.

Laidoje „Europos vartotojų centras pataria“ pateikiama aiški ir glausta informacija apie vartotojų teises, aptariamos konkrečios situacijos, į kurias gali patekti vartotojai, ir kaip elgtis susidūrus su problemomis.  Europos vartotojų teisių centro specialistai pataria, į ką atkreipti dėmesį užsakant kelionę ar skrydį, nuomojant automobilį, perkant prekes ar paslaugas, kur kreiptis, kai problemos su pardavėju ar paslaugos teikėju nepavyksta išspręsti savarankiškai.  

Europos vartotojų centro specialistai tvirtina – keliauti ir pirkti Europoje paprasčiau ir saugiau, kai žinai savo teises.

Laidą „Europos vartotojų centras pataria“ žiūrėkite kiekvieną šeštadienį 15:55 val. per „Lietuvos ryto TV“.

Europos vartotojų centras Lietuvoje veikia nuo 2005 m. Europos vartotojų centras padeda spręsti problemas, kilusias Lietuvos vartotojams, įsigijusiems nekokybišką prekę ar paslaugą Europos Sąjungos valstybėse narėse, Norvegijoje ar Islandijoje bei šių valstybių vartotojams, įsigijusiems nekokybišką prekę ar paslaugą Lietuvoje.

Vartotojams pagalba teikiama nemokamai. Daugiau informacijos www.ecc.lt 

Šis pranešimas buvo finansuojamas Europos Sąjungos Vartotojų Programos (2014-2020).

Pranešimo turinys atspindi tik autoriaus poziciją bei yra jo atsakomybė; tai negali būti vertinama kaip atspindinti Europos Komisijos ir/ar Vartotojų, sveikatos, žemės ūkio ir maisto programų vykdomosios agentūros (CHAFEA) ar kitos Europos Sąjungos institucijos poziciją. Europos Komisija ir Agentūra neprisiima jokios atsakomybės už pateiktos informacijos panaudojimą.

Pranešimą paskelbė: Rasa Tiaškevičienė, Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba

Komentarai