Aktyvus poilsis toli nuo miesto šurmulio

Lietuvoje jau seniai galima rinktis įvairų aktyvų poilsį. Daugelis kompanijų ne pirmus metus siūlo kelių dienų plaukimą baidarėmis. Kaip vyksta visas plaukimas? Viskas prasideda nuo to, kad specialistai parenka geriausiai jums atitinkantį plaukimo maršrutą. Lietuvoje turime daug upių ir ežerų, kuriuose sėkmingai gali plaukioti. Planuojant kelių dienų plaukimą svarbu pasiimti visus būtinus daiktus. Prieš keliaudami į baidarių nuomos vietą gerai pagalvokite ko gali jums prireikti. Jeigu plauksite kelias paras, tuomet jums tikrai reikės palapinės ir miegmaišio. Tai yra būtini daiktai, kuriuos reikėtų pasiimti kartu su savimi. Kadangi keliausite kelias dienas, tuomet reikia pasiimti užtektinai maisto produktų. Nereikia prisidėti labai daug maisto, tačiau reikia žinoti tai, kad ilgesnį laiko tarpą pabuvus gamtoje norisi daugiau valgyti. Aktyvus poilsis galimas ne tik Lietuvoje, bet ir netolimame užsienyje. Jeigu Lietuvoje jau išbandėte visus baidarių plaukimo maršrutus, tuomet jums lieka keliauti į Latviją ar į Lenkiją. Šiose valstybėse taip pat nuomojamos baidarės.

Kiek kainuoja plaukimas baidarėmis?

Tiksli kaina priklausys kur ir kiek laiko nuomosite baidares. Suprantama, kad kelių valandų plaukimui, baidarių nuoma kainuos tikrai nedaug. Tačiau jeigu sugalvosite plaukti kelias dienas, tuomet visiškai suprantama, kad tokia kelionė, kainuos kur kas daugiau. Aišku, reikia žinoti ir tai, kad ne visi žmonės mėgsta ilgas keliones, todėl reikia išsiaiškinti ar jūsų kelionės draugai, taip pat norės plaukti kelias paras. Taigi, toks ilgesnis plaukimas baidarėmis gali kainuoti apie šimtą eurų. Jeigu jūs pirmą kartą planuojate plaukti baidarėmis, tuomet rekomenduojame nesirinkti tokių ilgų maršrutų. Norint įveikti tokį ilgą maršrutą reikia specialaus pasiruošimo.

Kada geriausia plaukti baidarėmis?

Daugelis klientų klausia, kada geriausias laikas plaukti baidarėmis. Atsakome, kad viskas priklauso kur plauksite. Aišku, geriausia plaukti tuomet, kada vandens temperatūra pakyla tiek, kad jau galima plaukioti vandenyje. Jeigu plaukimo metu vanduo bus per šaltas, tuomet apvirtus baidarei bus nemalonu plaukti. Taigi, geriausias laikas plaukti baidarėmis tai šiltasis sezonas. Ką reikia žinoti prieš renkantis baidares? Turite žinoti tai, kad rinkoje yra įvairių dydžių baidarių. Vienos skirtos greitesniam plaukimui, kitos lėtesniam. Bet kokiu atveju rekomenduojame rinktis tokias baidares, kurias pasiūlys patyręs šios srities specialistas. Taip pat reikėtų nepamiršti to, kad vasara pakyla baidarių nuomos kainos, todėl norint sutaupyti rekomenduojame baidares rezervuoti iš anksto.

Komentarai