Atgyjančiame Vilniaus oro uoste prieš skrydį jau galima ir pasinerti į virtualią realybę


Atgyjančiame Vilniaus oro uoste prieš skrydį jau galima ir pasinerti į virtualią realybę

Galimybė pasinerti į virtualią realybę laukiant skrydžio, prireikus užsukti į vaistinę, o lankantis restorane grožėtis garsaus fotografo darbais. Tai vos keletas naujovių, kurias savo klientams pastaruoju metu pasiūlė smarkiai atsinaujinęs Vilniaus oro uostas. Tikimasi, kad jos skrydžio laukimą pavers dar malonesniu ir jaukesniu visiems keleiviams.

Pasak Vilniaus oro uosto vadovo Olafo Martenso, pagrindiniai šalies oro vartai šiemet ne tik sėkmingai rekonstravo kilimo ir tūpimo taką, bet ir išplėtė siūlomų paslaugų spektrą.

„Jau rugpjūčio 18 d. išvykimo terminale duris atvėrė įvairių pasaulio virtuvių patiekalus kviečiantis išbandyti restoranas „PANK‘olis“. Stilingoje maitinimo įstaigoje galima ne tik pasistiprinti prieš skrydį, bet ir aplankyti vietoje įrengtą nedidelę garsaus fotografo Algimanto Kriščiūno darbų galeriją“, – sako O. Martensas.

Kita oro uosto naujovė taps tikru išsigelbėjimu visiems negaluojantiems keliautojams. Tai išvykimo terminale duris atvėrusi vaistinė „Camelia“, laukianti visų, kurie savo kelionines vaistinėles pamiršo namuose.

O. Martensas taip pat pažymi, kad po tako rekonstrukcijos oro uoste atsirado papildomų elektroninių prietaisų įkrovimo stotelių, įrengtų vietose su vaizdu į lėktuvų peroną. Maža to, lėktuvų laukiantys keliautojai nuo šiol viliojami ir galimybe pasinerti į virtualios realybės pasaulį specialus „Samsung Lietuva“ stendas kviečia visus lankytojus išbandyti virtualios realybės akinius.

Pasak Vilniaus oro uosto vadovo, keleiviams pravers ir atsinaujinęs „Medicinos banko“ padalinys, kuriame į ne euro zonos šalis skrendantys keleiviai galės išsikeisti norimą pinigų sumą į daugiau nei 20 užsienio valiutos rūšių.

Atgyjantis Vilniaus oro uostas nusprendė atnaujinti ir dažniausiai keleivių lankomas patalpas visame pastate – tualetus. Remonto darbai jau atlikti keturiose pirmame oro uosto aukšte esančiose tualeto patalpose ir patalpose bendroje ir Šengeno zonos išvykimo salėje. Likusių tualetų patalpų kapitalinis remontas bus atliekamas 2018 m.

Apie Lietuvos oro uostus

Lietuvos oro uostų tinklui priklauso trys oro vartai Vilniuje, Kaune ir Palangoje.  Per 2016 m. jie aptarnavo 4,8 mln. keleivių ir 52 tūkst. skrydžių. Vasaros sezono metu iš Lietuvos oro uostų 17 aviakompanijų skraidina 69 kryptimis į 59 miestus 26 šalyse. Tarptautinės oro uostų tarybos (ACI Europe) duomenimis, Lietuvos oro uostai prie Lietuvos BVP prisideda 2,5 proc. 

Pranešimą paskelbė : – -, UAB „VIP Viešosios informacijos partneriai”

Komentarai