„Avia Solutions Group“ ir „Certares“ užbaigė sandorį: strateginę įmonių partnerystę užtvirtino 300 mln. investicija

„Avia Solutions Group“ praneša apie naujai užmegztą strateginę partnerystę su pirmaujančia kelionių ir turizmo sektorių investicijų specialiste „Certares Management“ („Certares“). Jungtinėse Amerikos Valstijose įkurta investicijų valdymo įmonė „Certares management“ kartu su investicijų konsultavimo įmone „Knighthead Capital Management, LLC“ („Knighthead“) į grupės kapitalą investuos 300 mln. EUR.

„Avia Solutions Group“ gavus visus reikiamus su investicija susijusius reguliavimo patvirtinimus, sandoris buvo sėkmingai užbaigtas.

„Avia Solutions Group“ planuoja investicijas panaudoti tolesniems strateginiams įsigijimams ir kitiems įmonės plėtros tikslams įgyvendinti. „Certares“ atstovų įsitraukimas į „Avia Solutions Group“ direktorių valdybą dar labiau sustiprins organizacijos valdymą. Be prisidėjimo prie „Avia Solutions Group“ augimo planų, ši nauja partnerystė suteikia įmonių grupei prieigą prie įspūdingos „Certares“ patirties bei plataus rinkos žaidėjų-partnerių tinklo.

Gediminas Žiemelis, „Avia Solutions Group“ įkūrėjas ir direktorių tarybos pirmininkas, sakė: „Džiaugiamės galėdami oficialiai pasveikinti „Certares“ ir „Knighthead“ tapus mūsų grupės partneriais. Esame tikri, kad ši partnerystė suteiks progą dalintis geriausiomis veiklos valdymo ir investavimo praktikomis, sektoriaus patirtimi bei plačiu dviejų sėkmingų rinkos žaidėjų partnerių tinklu. Ši investicija iš vieno žinomiausių ir labiausiai patyrusių investuotojų turizmo sektoriuje yra išties stiprus pasitikėjimo mūsų grupe ir jos potencialo įrodymas. Neabejoju, jog ši partnerystė sudarys puikias sąlygas ir toliau plėsti mūsų veiklą pagrindiniuose verslo segmentuose.“

Tom Klein, „Certares“ vadovas, teigė: „Itin patyrusios ir profesionalios vadovų komandos valdoma „Avia Solutions Group“ yra įsitvirtinusi rinkoje kaip viena didžiausių aviacijos paslaugų teikėjų. Tikime, kad su „Certares“ pagalba bei visapusiška parama „Avia Solutions Group“ vykdyti tikslingą geografinę plėtrą ir užsitikrinti lyderio pozicijas skirtingų aviacijos paslaugų rinkose. Ši investicija suteiks „Avia Solutions Group“ visas sąlygas toliau sėkmingai vykdyti plėtrą keleivių ir krovinių transportavimo, orlaivių techninio ir antžeminio aptarnavimo, įgulos mokymų, bei kituose logistikos paslaugų sektoriuose.“

 

Apie „Avia Solutions Group“:

„Avia Solutions Group“ – tarptautinė aviacijos paslaugų grupė, valdanti beveik 100 biurų bei gamybos stočių. Įmonių grupė vienija daugiau nei 7000 profesionalų, teikiančių pažangiausius sprendimus aviacijos industrijoje ir už jos ribų.

Daugiau informacijos: www.aviasg.com  

Apie „Certares“:

Įkurta 2012 m., „Certares“ koncentruojasi į tiesiogines investicijas į nuosavybės teise valdomus sandorius, kuriuos renkasi pasitelkdama gilią patirtį kelionių ir turizmo sektoriuose. Įmonė didelį dėmesį skiria bendradarbiavimui su partnerių įmonių vadovų komandomis, skatindama greitą, bet stabilų augimą. „Certares“ vienija komandą, turinčią ilgametę veiklos ir investavimo patirtį privataus kapitalo, kelionių, turizmo, apgyvendinimo ir kitose su kelionėmis susijusių verslo ir vartotojų paslaugų srityse.

Daugiau informacijos: www.certares.com

Apie „Knighthead“:

Įkurta 2008 m., „Knighthead“ yra investicijų valdymo įmonė, kurios specializacija yra potencialiai didelės grąžos investicijos. Fondas didelį dėmesį skiria rinkose susidariusioms situacijoms ir investuoja atsižvelgdamas į jas bei įmonių potencialą.

Daugiau informacijos: www.knighthead.com

Pranešimą paskelbė: Vilma Vaitiekunaite, Avia Solutions Group

Komentarai