DFDS išrinktas pasaulyje pirmaujančiu keltų operatoriumi

Lietuvoje keltų maršrutus iš Klaipėdos į Vokietiją, Švediją ir Daniją valdanti DFDS Pasaulio kelionių apdovanojimuose – jau aštuntą kartą iš eilės – buvo išrinkta „Pasaulyje pirmaujančiu keltų operatoriumi“. Suteikiant šį apdovanojimą, daugiausia vertinimų sulaukė DFDS kruizinių keltų, plaukiojančių tarp Danijos ir Norvegijos bei Olandijos ir Anglijos, paslaugos. Tačiau nugalėtojui nustatyti skirtame balsavime buvo kviečiami dalyvauti ir Lietuvos žmonės bei kelionių industrijos profesionalai.

Apdovanojimas bendrovei buvo įteiktas iškilmingoje Pasaulio kelionių apdovanojimų ceremonijoje Lisabonoje, Portugalijoje. Tai yra patys prestižiškiausi šios industrijos apdovanojimai, suteikiami pripažįstant išskirtinius pasiekimus kelionių srityje pavyzdingai savo klientus aptarnaujančioms įmonėms.

„Esame pamaloninti, kad buvome išrinkti „Pasaulyje Pirmaujančiu Keltų Operatoriumi“ dar vienerius metus iš eilės, ir už tai turime padėkoti savo ištikimiems klientams ir visiems, kurie už mus balsavo“, – sako Pete Akerman, DFDS rinkodaros direktorius.

„Mes nepaliaujamai stengiamės suteikti savo klientams išskirtinį aptarnavimą, kuris, mūsų manymu, yra svarbiausias nepakartojamų potyrių pagrindas, ir nepriklauso nuo to, ar mūsų klientai džiaugiasi plaukdami vienu iš mūsų mini kruizų ar tiesiog prisijungia prie mūsų taške A norėdami patogiai pasiekti tašką B“, – pridūrė jis.

„Šis laimėjimas kartu yra ir įpareigojimas mums gerinti savo paslaugas keltuose, plaukiojančiuose iš Lietuvos ir Estijos, kadangi keleiviai, kurie renkasi mus, kaip vieną iš savo atostogų transporto priemonių, nori, kad poilsis prasidėtų tik įlipus į mūsų laivą“, – sako Robertas Kogelis, terminalo operacijų ir keleivių aptarnavimo Baltijos jūroje direktorius.    

DFDS turi platų keleivinių keltų tinklą Europoje. Iš Lietuvos įmonės keltai plaukia į Karlshamną, Švedijoje ir Kylį, Vokietijoje. Baltijos jūroje bendrovė taip pat siūlo keltų paslaugas iš Estijos Paldiski į Švedijos Kapelskaro bei Suomijos Hanko uostus.

Per 3 šių metų ketvirčius Baltijos jūroje, kurios liūto dalį sudaro keleivių srautai aptarnaujami Klaipėdoje, keltais pasinaudojo 177 tūkstančiai keleivių, 8 proc. daugiau, lyginant su tuo pačiu praeitų metų laikotarpiu. Daugiausiai augo keleivių iš Latvijos – 17 proc., Olandijos – 23 proc. ir Vokietijos – 4 proc. Šiemet keltais naudojosi ir daugiau šeimų, moksleivių grupių iš Lietuvos, populiarėjo skatinamosios kelionės į Švediją Lietuvos kompanijų darbuotojams.

Visame DFDS tinkle per tris šių metų ketvirčius aptarnauta daugiau nei 4,4 milijono keleivių.

Pranešimą paskelbė: Rasa Mėlinienė, Integrity PR

Komentarai