Efektyvumo didinimas naudojant užduočių valdymą

Kurią vietą skirtumėte efektyvumui jūsų prioritetų piramidėje? Pradedant nuo darbų paskirstymo iki resursų panaudojimo, tikriausiai kiekvieno darbų ar projektų vadovo bei įmonės savininko svajonė yra tokia, kad kiekviena užduotis būtų vykdoma maksimaliai efektyviai. Tačiau kaip tą pasiekti? Ko gero ne vienas specialistas bei ekspertas galėtų pasirinkti įdarbinti darbų priežiūros specialistus, didinti kokybės standartus bei „įpūsti“ daug lėšų į našesnį darbą, tačiau ar tą daryti tikrai verta? Jeigu pasakytume jums, kad yra efektyvus, modernus ir didelių nuolatinių investicijų nereikalaujantis būdas paversti darbą efektyvesniu?

Susipažinkite su projektų ir užduočių valdymo sistema „Terra Project“. Tai programa, kuri leidžia užduotis paskirstyti, priskirti, jas valdyti, perduoti, stebėti užimtumą ir valdyti kiekvieną procesą, kuris yra susijęs su projektu ar užduotimi. Pati sistema „Terra Project“ yra modulinė. Tai reiškia, jog yra beveik neribotos galimybės viską pritaikyti pagal jūsų poreikius ar lūkesčius. Modulius galima sulipdyti ir sudėlioti pagal schemą, kuri tenkina jus. Apie tai, kokie moduliai yra bei kuo dar užduočių valdymo sistema bus naudinga jūsų verslui, galite pasiskaityti čia.

Galime įvertinti alternatyvas, o jų yra tik dvi. Viena – keisti darbuotojus robotais (tai – labai brangu, reikalauja visiško veiklos perorientavimo ir toli gražu ne visur yra įmanoma) arba samdyti kokybės ekspertus bei supervizorius, o tokių specialistų paslaugos nėra pigios, o ir rezultatai bei jų siekimas nebus objektyvus arba sėkmingas. Nepaisant to, jeigu rinksitės užduočių valdymo sistemą, neišleisite tiek ir viską galėsite reguliuoti bei stebėti patys, kad rezultatai tenkintų, o efektyvumas – augtų.

Komentarai