FOTOGRAFIJŲ KONKURSAS „ATOSTOGOS LENKIJOJE“. LAIMĖK SAVAITGALĮ GDANSKE

LENKIJOS INSTITUTAS VILNIUJE

PRANEŠIMAS SPAUDAI

2018-06-11

______________________

FOTOGRAFIJŲ KONKURSAS „ATOSTOGOS LENKIJOJE“

LAIMĖK SAVAITGALĮ GDANSKE

 

Atostogos Lenkijoje? Taip, tai puikus sumanymas! Lenkijos institutas Vilniuje, bendradarbiaudamas su Lenkijos turizmo organizacija, skelbia fotografijų konkursą „Atostogos Lenkijoje“. Konkursu siekiama skleisti žinias apie Lenkiją kaip turistams patrauklią šalį, kurioje galima įdomiai ir naudingai praleisti savaitgalį ar ilgesnes atostogas.

 

Kada nors atostogavote Lenkijoje? O gal važiavote apsipirkti į kaimyninę šalį? Keliavote į Pietų ar Vakarų Europą ir kirtote Lenkiją? O gal dar tik planuojate kelionę į šalį prie Vyslos upės? Yra daugybė įdomių vietų Lenkijoje savaitgalio ar vasaros kelionei – vaizdinga Baltijos jūros pakrantė, didingi kalnai, gyvybe kunkuliuojantys miestai, puikūs muzikos, kino ar teatro festivaliai. Ir visa tai pasiekiama ranka. Patogus susisiekimas automobiliu ar lėktuvu, puikus viešbučių pasirinkimas ir vis dar patrauklios kainos kviečia patirti nepamirštamas atostogas Lenkijoje.

 

Lenkijos institutas Vilniuje, tęsdamas jau daug metų vykdomą Lenkijos kaip turistams patrauklios šalies sklaidos politiką, kviečia dalyvauti fotografijų konkurse. Atsiųskite savo Lenkijoje darytą nuotrauką, kurioje matyti įspūdinga gamta, istoriniai paminklai, įdomios vietovės, linksmos akimirkos. Nuotraukos, kuri  surinks daugiausiai patiktukų („Like“), Lenkijos instituto facebook paskyroje autorius laimės savaitgalio kelionę dviems į Gdanską lėktuvu. Antros ir trečios vietos laimėtojų lauks pagrindinio konkurso partnerio – Lenkijos turizmo organizacijos įsteigti patrauklūs prizai.

Konkursas vyksta 2018 m. nuo birželio 15 d. iki rugsėjo 10 d. Konkurso dalyviai privalo atsiųsti konkurso elektroninio pašto adresu: atostogos.lenkijoje@gmail.com vieną ar kelias (ne daugiau kaip 3), Lenkijoje darytas nuotraukas su aprašymu, kuriame nurodyta fotografijos atlikimo vieta (miestas), objekto pavadinimas, autoriaus vardas, pavardė ir Facebook vartotojo pavadinimas (jei asmuo turi savo paskyrą).

2018 m. rugsėjo 11 d. visos konkurse dalyvaujančios fotografijos bus paskelbtos Lenkijos instituto Vilniuje Facebook paskyroje, specialiai konkursui skirtame albume „Wakacje w Polsce“ / „Atostogos Lenkijoje“. 2018 m. rugsėjo 11-20 d. vyks internetinis Facebook vartotojų balsavimas. Trijų įdomiausių nuotraukų, kurios surinks daugiausiai patiktukų, autoriai bus apdovanoti prizais. Laimėtojai bus paskelbti rugsėjo 21 d.!

Lenkijos kraštovaizdžio įvairovė nepalieka abejingo net išrankiausio keliautojo, „jau viską mačiusio” internete. Į dangų besistiebiančios Tatrų viršūnės, užburiantys Bieščadai ir paslaptingi Karkonošai siūlo tyro kalnų oro gurkšnį ir kvapą gniaužiančius vaizdus, kurie įamžinti nuotraukose be abejonės sukels patiktukų laviną socialiniuose tinkluose. Lenkija – tai šalis, į kurią verta atvykti, viską išvysti savo akimis ir, žinoma, dalyvauti konkurse.

Konkurso nuostatai skelbiami puslapyje www.lenkijosinstitutas.lt skyrelyje „Atsisiųsti“ ir Lenkijos instituto Vilniuje Facebook paskyros albume „Wakacje w Polsce” / „Atostogos Lenkijoje”.

Konkurso organizatorius – Lenkijos institutas Vilniuje. Projektas vykdomas bendradarbiaujant su Lenkijos turizmo agentūra. Konkurso žiniasklaidos partneriai: portalas „15min.lt”, žurnalai „Keliauk” ir „Kelionės ir pramogos“, radijo stotis „Znad Wilii” ir portalas „ZW.lt”.

Pranešimą paskelbė: Božena Tautkienė, Lenkijos institutas

Komentarai