„GetJet Airlines“ pradėjo vykdyti skrydžius Kanados rinkoje

Orlaivių nuomos ir užsakomųjų skrydžių Lietuvos oro linijų bendrovė „GetJet Airlines“ neseniai pasirašė sutartį su Kanados skrydžių bendrove „Sunwing Airlines“ ir pradėjo vykdyti skrydžius Kanadoje. Tai pirmieji Lietuvos skrydžių bendrovės žingsniai Amerikos rinkoje.

Užsienio avialinijų veikla Kanadoje griežtai reguliuojama, tad norint vykdyti skrydžius, avialinijos privalo įgyti specialų užsienio oro vežėjo sertifikatą.

„Kanada yra seniai planuota strateginė kryptis, kuriai ilgai ruošėmės. Kadangi iki šiol skrydžius vykdėme daugiausia Europoje, ši partnerystė sustiprins mūsų pozicijas tarptautiniu mastu. Ateityje planuojame tęsti plėtrą ir kitose Šiaurės Amerikos šalyse“, – teigia „GetJet Airlines“ generalinis direktorius Darius Viltrakis.

Skrydžius Kanados žemų kainų skrydžių bendrovės „Sunwing Airline“ užsakymu „GetJet Airlines“ pradėjo vykdyti rugsėjo pradžioje vienu iš naujausių savo orlaivių parko lėktuvų – 150 vietų turinčiu „Airbus A319“.

„Džiaugiamės pradėję bendradarbiauti su tokiu patyrusiu ACMI partneriu. „GetJet Airlines“ pagalba leido mums išlaikyti pajėgumus ir tęsti suplanuotus skrydžius po staigaus „Boeing Max“ orlaivių draudimo“, – teigia „Sunwing Airlines“ prezidentas Mark Williams.

Šiemet Lietuvos oro linijų bendrovė ne tik orientuojasi į naujų rinkų atvėrimą, tačiau stipriai atnaujino ir savo orlaivių parko sudėtį, kuris per pastaruosius dvejus metus augo 300 proc. iki 17 orlaivių.

„Mūsų augimas ir plėtra susiję ir su pasaulinės aviacijos rinkos pokyčiais, kurie suteikė galimybę ne tik pilnai išnaudoti mūsų orlaivių parko pajėgumus, bet ir atvėrė galimybes išbandyti naujas rinkas bei investuoti į naujus strateginius projektus, kurie ateityje leis būti mažiau priklausomais nuo išorės partnerių“, – bendrovės planais dalinasi D. Viltrakis.

Apie „GetJet Airlines“

„GetJet Airlines“ – orlaivių nuomos bei užsakomųjų skrydžių bendrovė. Šiuo metu aviakompanijos orlaiviai skraido už tokias tarptautines avialinijas kaip LOT, TUI, „Air Malta“, „Tunisair“ ir kitos. Bendrovė taip pat vykdo užsakomuosius skrydžius iš Lietuvos, kuriuos organizuoja didieji turo operatoriai „Tez Tour“ bei „Novaturas.

Pranešimą paskelbė: Rita Rauluševičiūtė, UAB „Gravitas Partners”

Komentarai