Inovacijos verslui – Terra sprendimai

Kas dažniausiai skiria rinkos lyderius ir vidutiniokus? Inovacijos. Tuo galime neabejoti, nes, jei žvilgtelėtume į bet kurį rinkos segmentą, ten lyderiaujantys žaidėjai visad turi išskirtinai modernius sprendimus bei visad akcentuoja tobulėjimą. Inovuoti svarbu kiekvienoje verslo srityje, nes, jei to nedarote jūs, padarys jūsų konkurentai. Na, o tada nebeliks nieko kito kaip vytis juos. Sumažinti atotrūkį bus brangu, o išsilyginti bei išsiveržti į priekį jau po laiko – menkai realu. Tad, inovacijomis pasikliauti reikia šiandien ir ne vėliau.

Terra IT sprendimai yra 6 skirtingų verslo valdymo bei IT sistemų grupė, kuri po vieną arba visumoje palengvino ne vieno verslo veikimą bei padidino įplaukas ir pelną. Terra programų grupę sudaro:

  • Terra ERP gamybos valdymo sistema
  • Terra Project projektų valdymo sistema
  • Terra Logistics transporto valdymo sistema
  • Terra CMMS įrenginių priežiūros valdymo sistema
  • Terra Service personalo valdymo sistema
  • Terra Cargo keltų linijų valdymo sistema

Kiekviena iš šių programų yra unikali ir ženkliai prisideda prie rodiklių gerinimo. Naudojant Terra sistemas jūsų įmonėje pagerės veiklos paskirstymas, bus eliminuoti „butelio kakleliai“, nebevėluos klientų užsakymai, geriau paskirstysite lėšas bei matysite rezultatų ataskaitas.

Kiekviena savo poziciją gerinti norinti įmonė gali pasinaudoti Terra sistemomis. Net 6-ios skirtingos variacijos gali būti integruojamos po vieną, grupėmis arba visos iškart, jeigu yra poreikis. Terrait.lt – užsukite į interneto puslapį ir paskaitykite apie jus dominančią programą plačiau. Taip pat galite drąsiai klausti arba palikti užklausą sistemų kūrėjams bei administratoriams, jie mielai jus pakonsultuos bei nukreips tinkama linkme!

Komentarai