Nuo šiol dar lengviau valdyti užsakymus

Logistika yra viena svarbiausių verslo sričių. Nuo to, kaip ji veiks ar bus valdoma, priklauso jūsų gebėjimas laiku pristatyti užsakymus, atsiskaityti su klientais ar tiekėjais ir valdyti savo įmonės transportą, krovinių gabenimo grafikus bei reisus.

Užsakymų ir reisų valdymo sistemos yra labai paklausios internetinių parduotuvių tarpe, kai reikia suvaldyti didelius užsakymų srautus bei organizuoti jų logistiką. Ši sistema palengvina proceso stebėjimą, padeda optimizuoti logistiką ir sumažinti jos kaštus, nes reisai yra organizuojami atsižvelgiant į užsakymų kiekį ir jų intensyvumą. Tai leidžia optimizuoti ir klientų aptarnavimo kokybę. Užsakymų ir reisų valdymas yra vienas iš logistikos sistemos modulių, kur yra operatyviai komplektuojami kroviniai, planuojami reisai, o klientai yra greitai informuojami elektroniniu paštu apie jų užsakymo pristatymą.

Tai labai palengvina darbą su klientais, nes jums nebereikia jiems asmeniškai pranešti, visą informaciją per sistemą jie gali gauti elektroniniu paštu arba klientas, prisijungęs prie savo paskyros, mato užsakymo būsenas ir planuojamą pristatymo laiką. Taip pat šioje sistemoje informacija gali būti prieinama bet kuriame pasaulio krašte, svarbu turėti prieigą prie interneto.

Tokios modernios technologijos jums suteiks konkurencinio pranašumo, leis optimizuoti verslo valdymą ir patiriamus kaštus bei užimti lyderiaujančias pozicijas savo srityje. Turėdami tokį įrankį, jūs galėsite lengviau valdyti visas savo įmonės veiklos sferas ir išvengti klaidų.

TerraErp– ne tik gali jums pasiūlyti geriausią logistikos valdymo sistemos sprendimą, bet ir pritaikyti jūsų verslo funkcionalumą atitinkantį užsakymų ir reisų valdymo sistemos modulį, kuris efektyviai padės įgyvendinti savo strateginius tikslus ir garantuoti darbų atlikimo kokybę. Mums rūpi jūsų verslo sėkmė ir klientų lūkesčių įgyvendinimas.

 

Komentarai