Jau pasiskiepijo daugiau kaip 90% „Wizz Air“ lėktuvų įgulų narių

Sparčiausiai auganti Europos oro linijų bendrovė „Wizz Air” praneša, kad nuo COVID-19 jau pasiskiepijo daugiau kaip 90% bendrovės įgulų narių. Oro linijos anksčiau skelbė, kad iki šių metų gruodžio 1 d. visi jos įgulų nariai privalo būti paskiepyti arba, išimtiniais atvejais, reguliariai atlikti antigeno testą ar PGR tyrimą savo lėšomis, nebent neseniai būtų persirgę šia liga. Socialiai atsakinga įmonė tokią politiką diegia norėdama užtikrinti keleivių ir įgulų sveikatą bei saugumą.

„Wizz Air“ duomenimis, įmonės skiepijimo rodiklis yra aukštesnis už daugelį šalių, kuriose bendrovė veikia. Vakcinavimo politika įgulų narių skiepytis neįpareigoja, tačiau darbuotojai, kurie renkasi nesiskiepyti, nuo gruodžio 1 d. patys turi mokėti už privalomuosius testus. Tiems „Wizz Air“ įgulų nariams, kurie pateiks dokumentus, įrodančius, kad skiepytis jiems nepataria medikai, bus sudaroma galimybė antigenų testą ir PGR tyrimą atlikti bendrovės bazėse.

Sprendimą skiepyti arba reguliariai atlikti antigeno testus ar PGR tyrimus įgulų nariams „Wizz Air“ priėmė įvertinusi tyrimų rezultatus, kurie rodo, kad šios priemonės leidžia veiksmingiausiai apsisaugoti nuo COVID-19. Oro linijos taip pat reguliariai organizuoja virtualius seminarus ir individualias konsultacijas su virusologais, kurie darbuotojus supažindina su informacija apie skiepus nuo COVID-19, ir atsako į visus kylančius klausimus.

„Džiaugiamės, kad jau pasiskiepijo daugiau kaip 90% mūsų pilotų ir įgulų narių. Nuo pat pandemijos pradžios vieni pirmųjų pradėjome taikyti sustiprintas saugumo ir higienos priemones, nes puikiai suprantame, kad mūsų atsakomybė – užtikrinti „Wizz Air“ lėktuvais skrendančių darbuotojų ir keleivių saugumą, o skiepai čia atlieka lemiamą vaidmenį“, – sako Johanas Eidhagenas, „Wizz Air“ grupės Personalo vadovas.

Apie „Wizz Air“

„Wizz Air“ – sparčiausiai auganti žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Europoje, valdanti 145 Airbus A320 ir Airbus A321 orlaivio parką. „Wizz Air“ komanda, sudaryta iš aviacijos profesionalų, siūlo aukščiausio lygio aptarnavimą ir ypač mažų kainų skrydžių bilietus, kuriuos per 2021 finansinius metus (jie baigėsi 2020 m. kovo 31 d.) pasirinko 10,2 mln. keleivių. „Wizz Air“ akcijos yra skelbiamos Londono vertybinių popierių biržoje (trumpinys – WIZZ). Neseniai aviakompanija pateko į dešimties saugiausių oro linijų bendrovių pasaulyje reitingą, sudarytą vienintelės pasaulio oro linijų saugos ir prekių vertinimo agentūros airlineratings.com. Taip pat gavo „2020 metų aviakompanijos“ apdovanojimą, kurį bendrovei suteikė „Air Transport Awards“. Šiuo apdovanojimu pripažįstami asmenys ir organizacijos, kurios išsiskyrė savo puikiais rezultatais, naujovėmis ir paslaugomis. Žurnalas „World Finance Magazine“ bendrovę pripažino tvariausia oro linijų įmone 2021 m.

Pranešimą paskelbė: Agnė Jašinskienė, UAB ADVERUM

Komentarai