Kelionių istorijos: šuolis nuo uolos, Ebolos virusas ir kiti nuotykiai

Tyrimas, kurį socialiniuose tinkluose atliko šį savaitgalį „Litexpo“ centre vyksiančios kelionių parodos „Adventur 2019“ organizatoriai, parodė, kad net 91,3 proc. apklausoje dalyvavusių žmonių iš savo kelionių labiausiai tikisi įspūdžių. Žinomi keliautojai irgi sutinka: emocijos, patirtys ir žinios yra brangiausias kelionių turtas. Taip pat ir nuotykiai, kuriais pasidalinti vaizdo įrašuose sutiko keliautojas ir fotografas Marius Jovaiša, kelionių organizatorė ir bendrovės „Travel Planet“ įkūrėja Gabrielė Štaraitė, aktorius Leonardas Pobedonoscevas ir žurnalistas, keliautojas Vytaras Radzevičius.

„Kartais suvoki, kad svarbiau išsaugoti filmavimo kamerą, o ne koją“, – sako Marius Jovaiša ir prisimena istoriją, nutikusią Namibijoje. Tačiau pasaulį išmaišęs fotografas neabejoja, kad nuostabių istorijų toli ieškoti nereikia, kartais jos nutinka netoli namų, kad ir Skaisčio ežere.

„Etiopijoje geriau nesirgti“, – perspėja keliautoja ir kelionių organizatorė Gabrielė Štaraitė. Į jos patarimus verta įsiklausyti – juk kelionių patirtys ne visada būna džiaugsmingos.

„Neturėk daug pinigų, turėk daug draugų“, – aktorius, balinėtojas Leonardas Pobedonoscevas Indonezijoje patyrė, ką iš tiesų reiškia ši patarlė. Ir išgelbėjo jį svetimoje šalyje ne kas kitas, o lietuviai.

Paprastai su savo kelionių draugu po pasaulį besižvalgantis Vytaras Radzevičius prisipažįsta: su žmona jis keliauja retai. Gal todėl tokiose kelionėse jis daro viską, kad jai būtų smagu. Net jei tenka peržengti savo galimybių ribas.

Žinomi keliautojai daugiau savo nuotykių, įsimintinų istorijų papasakos sausio 25–27 d. tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „Adventur 2019“. Paroda vyks Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“.

 

Įsimintiniausi keliautojų nuotykiai vaizdo įrašuose:

Marius Jovaiša:

Gabrielė Štaraitė:

Leonardas Pobedonoscevas:

Vytaras Radzevičius:

Pranešimą paskelbė: Rasa Griciūtė, Lietuvos parodų centras LITEXPO

Komentarai