Kokie kotletai skaniausi Žemaitijoje?

Lietuviai mėgsta kotletus, todėl natūralu, kad internete galima rasti labai daug receptų su šiuo patiekalu. Kas svarbiausia renkantis receptą? Pirmiausia, atkreipkite dėmesį į ingredientus. Juk jeigu norite dažnai valgyti populiarų patiekalą, tai reikės pagalvoti ir apie ekonomiją. Šiai diena galima rasti labai daug įvairiausių kotletų paruošimo būdų, tačiau turite suprasti, kad kiekvienas toks būdas turi būti gerai apgalvotas. Nereikėtų rinktis tokių receptų, kur naudojamos krevetės, brangi žuvis ar kalmarai. Taip, kotletai gali būti daromi labai įvairiai, tačiau Žemaitijoje labiausiai vertinami natūralios kiaulienos ar jautienos kotletai. Jie tiesiog labai skanūs. Toks patiekalas universalus. Galima valgyti ryte, per pietus ar vakare. Aišku, dietologai dabar sakys, kad pusryčiams tai tikrai netinkamas produktas. Tačiau tie, kas daug fiziškai dirba turi pavalgyti sočiai ir maistingai. Protingas klientas visuomet ieško, tai kas jo nuomone yra sotu ir produkto kaina nėra didelė. Vien dėl šios priežasties kotletai yra tokie populiarūs. Aišku, kai jie daromi naudojant daug ryžių ar batono, tuomet ne itin skanu. Taip daroma tik dėl ekonomijos. Juk kartais negalime išmaitinti didelės šeimynos, todėl reikia galvoti, kaip pasiūlyti maistingus ir vizualiai skaniai atrodančius patiekalus ir tuo pačiu sutaupyti nemažai pinigų. Taigi, Lietuvos TOP patiekalas vienareikšmiškai yra kotletai.

Kaip gaminti skanius kotletus?

Principas labai paprastas. Reikia tik nusipirkti kokybiško kiaulienos arba jautienos faršo. Aišku, galima naudoti ir tiesiog gryną mėsą, tik tuomet namuose reikės ją sumalti. Geriau taupykite laiką ir rinkitės jau jums paruoštą produktą. Visus metus galima nusipirkti geros kokybės faršo, todėl pasigaminti kotletus tikrai galėsite. Gerai yra tai, kad internete nesunkiai rasite daug įvairių receptų, kur žmonės dalinasi paprastai, bet tuo pačiu ir genialiais receptais. Prie kotletų tiks salotos. Jau kalbėjome viename iš straipsnių apie salotų teikiamą naudą, todėl tiems kas neskaitė, rekomenduojame perskaityti. Nereikia būti virtuvės šefu, kad pagamintumėte skanius kotletus. Tereikia trupučio laiko ir tinkamų produktų. Galima daryti kotletus naudojant virtus ryžius, batoną, tačiau jeigu jums šiuo metu nereikia maitinti didelės šeimynos, tuomet tiesiog mėgaukitės grynos mėsos kotletais. Ateis laikas, kai galbūt reikės taupyti, tuomet ir pasinaudosite paprastesniais receptais.

Kada valgomi kotletai?

Viskas labai paprasta. Kada norite, tuomet ir valgote. Nereikia laukti, kol kažkas jums pasakyt, kad būtina pasigaminti skanių kotletų. Tai daryti galite ir pirmadienį. Juk diena nėra labai svarbi. Šioje vietoje pagrindas, kad jūs gautumėte visus reikiamus mikroelementus. Mėsoje yra daug naudingų medžiagų. Ypač jeigu sportuojate, tuomet tai labai aktualu. Juk organizmas stato raumenis, todėl jam reikia kokybiškų medžiagų. Kiekvienas protingas pilietis žino, kad sočiai pavalgius ir gyvenimas atrodo šviesesnis. Nereikia išradinėti dviračio. Tiesiog susiraskite skanių receptų ir pasigaminkite. Kotletų skonį dažnai pagyvina įvairūs padažai. Galima pasigaminti tiek aštrų, tiek pikantišką padažą. Kas jums patinka, tą ir darykite. Prisiminkite, kad vienas svarbiausių aspektų renkantis bet kokį receptą yra jo sudėtingumas. Nemaža dalis virėjų nesupranta, kad paprastam žmogui reikia nesudėtingų receptų. Juk mes negaminame sudėtingus patiekalus kiekvieną dieną. Taigi, norime, kad net ir kotletai su skaniu padažu būtų gaminami lengvai. Reikia turėti omeny, kad kiekvienas vartotojas yra linkęs kuo trumpiau laiko praleisti prie puodų todėl populiariausia tai kas paprasta.

Komentarai