Populiarioji Tenerifė: ką gali pasiūlyti sala, į kurią plūsta visi?

Svajojate pamatyti vandenyną, įmerkti į jį kojas ir stebėti šildančią, besileidžiančią saulę? Šią svajonę Jums padės išpildyti Tenerifė – didžiausia Kanarų sala, kurios ugnikalnis veržiasi link karštos Ispanijos saulės. Tai itin populiarus kelionės tikslas tarp daugelio turistų ir gali pasirodyti gan nuvalkiotas pasirinkimas atostogoms. Tačiau apsiginklavus žiniomis, automobiliu ir aistra nuotykiams, Tenerifė gali pasiūlyti unikalių įspūdžių užsispyrusiam keliautojui.

Vasaris – Jūsų kelionės mėnuo

Atskridus į Šiaurinį Tenerifės oro uostą netoli salos sostinės Santa Kruz, netrukite įsikurti ir pasiruošti dideliam nuotykiui: kasmetiniam Santa Kruz Karnavalui. Tai ne šiaip sau koncertas, gėrimai ir maistas po atviru dangumi. Tai su Rio De Žaneiro karnavalu konkuruojantis renginys, labiausiai žinomas būtent dėl to, jog yra antras pagal dydį karnavalas po Brazilijos miesto. Oficialiai karnavalas prasideda penktadienį prieš Pelenų dieną, o atidarymo ceremoniją tradiciškai pradeda paradas, pristatantis kiekvienais metais parenkamą karnavalo temą. Tradiciškai dalyviai taip pat persirengia kostiumais ir prisijungia prie šešių dienų linksmybių: koncertų, šokių, vaidinimų ir kitų renginių. Taip nepastebimai praeis pirma Jūsų nuotykio Tenerifėje savaitė ir tai dar tik pradžia. Arba pabaiga, nes atostogos visada priklauso tik nuo Jūsų!

Marso kanjonais

Po tokio audringo karnavalo, kuris organizuojamas Santa Kruz mieste, atsigauti kvies neeilinis išvažiavimas į Teidos nacionalinį parką. Teida – tai aukščiausia Ispanijos viršukalnė, apsupta kalnų ir slėnių. Šį dar aktyvų ugnikalnį pasiekti galėsite su keltuvais, pro kuriuos matysis puikus viso nacionalinio parko vaizdas. Na o užkietėjusiems žygeiviams ugnikalnio papėdė ir viršukalnė pasiūlys ištvermės reikalaujančius žygių takus.

Nors žiemos metu saloje šilta, vasario mėnesį galima išvysti ir sniego pačiame ugnikalnio viršuje. Taip pat Jūsų laukia nepakartojami nacionalinio parko vaizdai, kartais primenantys Marsą, o ne Tenerifę. Teidos ugnikalnis – tai visos dienos iššūkis, tad jei žygiuosite, nepamirškite pasiimti pakankamai vandens! Bet kuriuo atveju, tai puikus, raminantis pokytis po šurmuliuojančių miesto gatvių.

Užtarnautam poilsiui

Po tokių pramogų, iššūkių bei ištvermės reikalaujančio žygio Jūs nusipelnėte poilsio, auksinio smėlio bei atpalaiduojančios ramybės, o visa tai galima rasti kurorte Playa de las Americas. Tai specialiai pastatytas kurortas, poilsio ir pliažų ieškantiems turistams. Iš daugybės viešbučių tikrai išsirinksite Jums patinkantį, o mieste esantys barai, restoranai ir klubai palaikys tikrą kurorto atmosferą. Playa de las Americas siūlo Jums rinktis iš 5 didelių pagrindinių pliažų, iš kurių kiekvienas gali pasiūlyti Jums reikalingą poilsį. Jei norite ramiai mėgautis jūra ir saule, Jums labiausiai tiks Playa de Troya – bangolaužių apsaugota pakrantė ramiems pasiplaukiojimams. O jei norisi aktyvių vandens pramogų, Jūsų lauks pagrindinis pliažas Playa de las Americas – banglentininkų pamėgta vieta, ypač ne vasaros mėnesiais, kada bangos būna didžiausios. Šiame kurorte kiekvienas keliautojas ras savito, ilgai ieškoto poilsio dozę.

Kelionė atgal

Tenerifės pietuose praleidus poilsio dienas, ateis metas grįžti atgal į šiaurę, į Santa Kruz ir galų gale – namo. Tačiau kelias automobiliu neturi būti nuobodus! Pasirinkę pietinį Tenerifės pakrantės kelią, šalia visada turėsite kalnuotas vietoves, o kylant link Santa Kruz – ir Atlanto vandenyno vaizdus. Kitas būdas visam laikui įsiminti giliojo Atlanto vaizdus – parplaukti atgal į sostinę keltu, kuris kursuoja tarp Playa de las Americas ir Santa Kruz.

Nors Tenerifė iš pirmo žvilgsnio atrodo tik kaip eilinis kurortas, ši sala turi paruošusi daugybę neišdildomų įspūdžių ir unikalių pramogų. Su ilga patirtimi rūpinantis daugybės keliautojų poreikių, Tenerifė nustebins įvairumu, grožių, linksmybėmis ir aktyvumu. Nepraleiskite progos pamatyti kitokią Tenerifę!

Komentarai