Kur įsigyti receptinių preparatų gyvūnams Vilniuje?

Kodėl reikalingas receptas?

Tam tikri vaistai, pvz., antibiotikai, receptiniai preparatai šunims, skausmą malšinantys vaistai, širdies ir inkstų vaistai yra licencijuoti kaip receptiniai vaistai – veterinarijos (POM-V). Kaip ir vartojant kai kuriuos žmonėms skirtus vaistus, jums reikės veterinarijos gydytojo recepto, kad įsigytumėte POM-V licencijuotų veterinarinių vaistų. Vaistai priskiriami POM-V kategorijai, siekiant užtikrinti, kad jie būtų naudojami atidžiai stebint jūsų veterinarijos gydytojui ir kad jūsų augintiniui būtų skiriama teisinga ir pritaikyta dozė. Receptiniai vaistai yra griežtai reglamentuojami, siekiant užtikrinti tinkamą laikymą, tiekimą ir pan.

Kaip gauti receptą?

Iš veterinarijos gydytojo, kuris gydo jūsų augintinį! Paprašykite savo veterinarijos gydytojo raštiško recepto vaistų, kurių reikia jūsų augintiniui. Po 2005 m. veterinarai privalo leisti savo klientams pirkti vaistus iš pasirinkto tiekėjo. Jūsų veterinaras vis tiek turės apžiūrėti jūsų augintinius sveikatos patikrinimui ir stebėjimui, bet vaistai bus daug pigesni, jei pirksite internetu. Daugumos veterinarinių vaistų, ypač ilgalaikio artrito, širdies, inkstų, hormonų ar alergijos vaistų, atveju galite sutaupyti daugiau nei 60 % pirkdami mūsų internetinėje vaistinėje. Atsisiųskite recepto formą ir pradėkite pildyti kai kuriuos duomenis, tada paprašykite savo veterinarijos gydytojo pasirašyti, datą ir antspauduoti veterinarinės praktikos antspaudu.

Kiek kainuoja receptas?

Veterinarai dažnai ima mokestį už receptus. Recepto mokestis skiriasi priklausomai nuo praktikos, tačiau vidutinė kaina yra 10–17 eurų. Atminkite, kad jei reikia kelių vaistų, dažnai taikomas mažesnis mokestis. Pasikalbėkite su savo veterinarijos gydytoju ir patvirtinkite, koks bus jo mokestis.

Kiek vaistų galiu gauti su receptu?

Kiekviena veterinarijos chirurgija turi skirtingą politiką, kai kalbama apie receptus, tačiau paprastai jūsų veterinarijos gydytojas gali išrašyti receptą 3–6 mėnesiams. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad recepto trukmę taip pat gali nulemti jūsų augintinio būklė ir tai, kaip dažnai veterinaras turi lankytis jūsų augintiniui pakartotiniam įvertinimui.

Komentarai