Lietuvos alpinizmo asociacija nutraukia bendradarbiavimą su „Decathlon“

Lietuvos alpinizmo asociacija praneša nutraukusi bendradarbiavimą su Prancūzijos sporto ir laisvalaikio prekių tinklu „Decathlon“. Priežastis – „Decathlon“ nusprendė tęsti veiklą Rusijoje ir toliau mokėti mokesčius į šios šalies biudžetą, iš kurio yra finansuojama armija, puolanti Ukrainą.

„Priėmėme sprendimą nutraukti bendradarbiavimą su „Decathlon“. Taip pat kviečiame visą alpinistų bendruomenę perkant kelionių į kalnus įrangą bei aprangą rinktis kitas parduotuves“, – komentavo šį žingsnį Lietuvos alpinizmo asociacijos prezidentas Arūnas Kamandulis.

Pasak pašnekovo, ir LAA, ir atskiri jos nariai palaiko su agresoriumi kovojančius Ukrainos žmones, vežė į šią šalį turistinės aprangos, elektronikos, kitų reikalingų daiktų, todėl tikrai nepalaiko ir nepalaikys priešinga veikla užsiimančių įmonių.

 „Taip pat kviečiame ir kitas asociacijas nutraukti bendradarbiavimo sutartis su „Decathlon“, – ragino A. Kamandulis.

 LAA vienija 370 alpinistų, kelionių į kalnus mylėtojų.

 Apie Lietuvos alpinizmo asociaciją

Pagrindinis asociacijos tikslas – vienyti kalnus mylinčius žmones. Tai daroma organizuojant seminarus, čempionatus, kaupiant bei platinant naudingą informaciją, buriant bendraminčius į projektus bei diskusijas tiek elektroninėje erdvėje, tiek prie arbatos puodelio. LAA prisideda prie kalnų turizmo technikos pirmenybių, organizuoja Lietuvos alpinizmo čempionatą, kalnų filmų festivalį, dalyvauja Baltijos šalių alpinizmo čempionate „Balticum“.

Pranešimą paskelbė: Vaida Samuolytė, Vaida Samuolytė

Komentarai