Lietuvos kelionių agentūra „Glotera“ priimta į elitinį pasaulio klubą

Lietuvos išskirtinių kelionių organizatorė „Glotera“ priimta į pasaulinį kelionių agentūrų tinklą „Virtuoso“, besispecializuojantį prabangių ir išskirtinių kelionių srityje.

„Virtuoso“ prekės ženklas skaičiuojantis daugiau nei 20 metų ir siejamas su išskirtinių ir prabangių kelionių organizavimu. Šiandien „Virtuoso“ yra viena iš ryškiausių ir žinomiausių  asociacijų nemasinio, premium klasės turizmo srityje. Tinklo tikslas – teikti klientams aukščiausio lygio paslaugas ir patirtis bei unikalius, kitiems neprieinamus pasiūlymus.

„Pagrindinė šios asociacijos sėkmės paslaptis – kruopščiai atrinkti asociacijos nariai, atitinkantys aukštus reikalavimus, asmeniniai ryšiai ir asmeninė ekspertinė patirtis. Asociacija vienija geriausius kelionės patarėjus“, – sako Lietuvos kelionių agentūros „Glotera“ vadovė Vilma Kondratienė.

„Virtuoso“ tinklas, kuriantis išskirtines atostogas prabangiems keliautojams, turi daugiau nei 1000 agentūrų ir 17500 kelionių patarėjų 50 šalių, taip pat bendradarbiauja su daugiau nei 1800 geriausių pasaulio kompanijų, tokių kaip viešbučiai, kruizų linijos, kelionių organizatoriai. Tapti „Virtuoso“ nariais Lietuvos agentūrai nebuvo paprasta. Tinklas tikrina kiekvieną partnerį, viešbutį, vertina jo nuopelnus, dažniausiai pasirenkami geriausi tame regione atstovai. Kelionių agentūra turi atitikti „Virtuoso“ verslo modelį, filosofiją, klientūrą ir verslo kultūrą. „Dėl to labai didžiuojamės gavę kvietimą prisijungti prie pirmaujančio pasaulyje agentūrų tinklo – tai reiškia, kad mūsų beveik 20 metų darbas ir patirtis buvo įvertinti”, – sako „Glotera“ vadovė Vilma Kondratienė. 

Ji taip pat pažymėjo, kad „Virtuoso“ tinkle labai svarbūs asmeniniai ryšiai – tam rengiami įvairūs renginiai, iš jų žinomiausias – „Virtuoso Travel Week“, kurio tikslas pasidalinti asmenine patirtimi bei suteikti galimybę asociacijos nariams susipažinti bei užmegzti glaudžius asmeninius ryšius, kurie ateityje leistų kelionių patarėjams bendrauti tiesiogiai su viešbučių, kruizų ir kitų kelionių paslaugų teikėjų vadovais bei gauti unikalius, kitiems neprieinamus pasiūlymus savo klientams.

„Ne ką mažiau svarbi yra ir „Virtuoso“ atstovų asmeninė patirtis – jai kaupti rengiami įvairūs renginiai, taip pat asociacijos nariai gyvai lanko bei vertina kelionių paslaugų teikėjus (viešbučius, kruizus ir pan.). Kelionių patarėjai turi prieigą prie unikalių ir geriausių iš geriausių kelionių paslaugų teikėjų duomenų bazės, kadangi tinklo tikslas – nuolat didinti ekspertinę kelionių patarėjų patirtį“, – sako „Glotera“ vadovė.

V. Kondratienė pasidžiaugė, kad Lietuvos agentūros priėmimas į „Virtuoso“ tinklą yra tarsi raudonas kilimas į prabangaus turizmo pasaulį, asmeninis kvietimas į geriausius pasaulio viešbučius išskirtinėmis sąlygomis, įdomiausias ir unikaliausias patirtis, o tai reiškia visiškai kitokią poilsio kokybę. „Virtuoso“ ne šiaip sau save vadina „kelionių meno specialistais“ arba „svajonių dirigentais“. Dabar savo klientams galime pasiūlyti ne tik išskirtinį aptarnavimą ir privilegijas geriausiuose pasaulio viešbučiuose, bet ir jų drąsiausių svajonių įgyvendinimą – kvietimus į žinomiausius ir sunkiai prieinamus renginius, privačias ekskursijos nedarbo metu į garsiausius muziejus, vakarienės geriausiuose pasaulio restoranuose“, – kalba V. Kondratienė.

Pranešimą paskelbė: Kristina Jugulytė, PR Service

Komentarai