Lietuvos oro uostuose – nauja komercijos departamento vadovė

Gegužės pradžioje Lietuvos oro uostų komercijos departamento vadovės pareigose darbą pradeda Gintarė Norvilaitė – Tautevičė, kuri iki šiol buvo atsakinga už oro uostų pardavimų komandos projektus.

Lietuvos oro uostuose G.Norvilaitė – Tautevičė dirba maždaug dešimt metų. Pradėjusi savo karjerą kaip Vilniaus oro uosto neaviacinių paslaugų vadybininkė, vėliau (sujungus į vieną organizaciją tris Lietuvos oro uostus) tapo komercijos departamento projektų vadove, o paskutiniu laikotarpiu vadovavo pardavimų skyriaus komandai, kuri dirba su komercinių neaviacinių paslaugų pardavimais ir plėtra.

„Labai vertinu tokią galimybę daryti nuoseklią karjerą Lietuvos oro uostuose. Neaviacinės pajamos sudaro reikšmingą dalį įmonės finansinių srautų ir strateginis mūsų visos komandos siekis yra susijęs su tuo, kad būtent ši pajamų dalis sudarytų apie pusę visų organizacijos įplaukų. Šiemet suplanuotas įmonės persitvarkymas į akcinę bendrovę, kuris suteiks naujų galimybių oro uostų komercinių veiklų plėtrai“, – teigia G.Norvilaitė – Tautevičė.

G.Norvilaitė – Tautevičė yra baigusi Ekonomikos bakalauro studijas Vilniaus universitete bei tarptautinės rinkodaros ir vadybos magistro studijas ISM Vadybos ir ekonomikos universitete, šiuo metu tame pačiame universitete gilina žinias vadovų magistrantūros studijų programoje.

„Didžiuojamės kolegomis, kurie taip tikslingai ir nuosekliai auga mūsų organizacijos viduje. Gintarė be jokios abejonės yra vienas geriausių pavyzdžių, iliustruojančių mūsų turimą sėkmingą oro uostų komercijos procesų valdymo patirtį, kuri kartu leidžia mums ir toliau siekti strateginių tikslų. Esu įsitikinęs, kad šiame etape, kai jau kalbame ne apie atsigavimą, o apie jaučiamą aviacijos srautų augimą – komercinės pajamos taps dar stipresniu katalizatoriumi visos organizacijos finansiniams srautams augti“, – komentuoja Marius Gelžinis, Lietuvos oro uostų vadovas.

Lietuvos oro uostai jungia tris oro uostus – Vilniuje, Kaune ir Palangoje.

Daugiau naujienų – Lietuvos oro uostų svetainėje

Bendraukime Twitter arba Linkedin

Pranešimą paskelbė: Viktorija Gailiūtė, UAB „Publicum”

Komentarai