„Novaturo“ kataloguose – jau vasara!


„Novaturo“ kataloguose - jau vasara!

Nors už lango dar tik pradeda gelsti medžių lapai, kelionių organizatorius „Novaturas“ primena, kad nespėsite net pastebėti, kai išsprogs nauji pumpurai ir kviečia iš anksto pasirūpinti būsimos vasaros atostogomis: prasideda prekyba 2018 m. vasaros kelionėmis. Į kai kurias jų – vietų skaičius ypatingai ribotas.

Poilsiui – kasmet vis naujos pakrantės

„Su darbuotojais juokaujame, kad dėl siūlomų vis naujų poilsio krypčių, nuolatiniai mūsų klientai gali kiekvienais metais ilsėtis vis kitoje pakrantėje ir taip aplankyti praktiškai visus pasaulio paplūdimius. Ne išimtis ir ateinantis vasaros sezonas“, – poilsinių kelionių asortimentą pristato „Novaturo“ vadovas Linas Aldonis.

Ateinančių metų naujos kryptys – Tuniso ir Sardinijos kurortų paplūdimiai, su puikia infrastruktūra, visuomet džiuginančiu oru ir pasideginti kviečiančiomis auksinio smėlio juostomis, nusidriekusiomis palei Viduržemio jūrą.

„Kaip ir kituose kurortuose, čia poilsiautojai galės laiką leisti taip, kaip įsivaizduoja idealų poilsį – maudytis, degintis, mėgautis SPA procedūromis, ragauti šviežias jūros gėrybes pakrančių restoranuose arba leistis į pažintinius žygius po įspūdingas apylinkes“, – pasakoja L. Aldonis.

Taip pat poilsiautojų lauks ir mūsų klientų jau išbandyti viešbučiai Maroko, Turkijos, Ispanijos, Bulgarijos, Italijos, Graikijos, Portugalijos, Juodkalnijos, Kroatijos ir Egipto kurortuose. „Kaip visada, lauks ne tik viešbučiai, bet ir tose šalyse gyvenantys bei visus vietinius niuansus perpratę mūsų ambasadoriai – atstovai užsienyje“, – sako L. Aldonis.

Kelionių gurmanams derėtų paskubėti

„Naujasis „Novaturo“ vasaros sezonas iš kitų išsiskirs ne tik naujomis kryptimis, bet ir gausa kelionių, į kurias vietų skaičius ribotas – tai proginės išvykos bei kelionės su išskirtine programa“, – sako „Novaturas“ vadovas.

Proginių išvykų, tokių kaip Amsterdamo gėlių paradas, šeimą papildė kelionė į Nyderlandų Zunderto mieste vykstančią didžiausią Europos jurginų šventę.

Kelionių gurmanams taip pat derėtų paskubėti, jei nori įsigyti bilietus į specialias, tik kartą arba du metuose pasirinktomis kryptimis rengiamas išskirtines pažintines keliones, su itin turininga programa ir žinomais kelionių vadovais. Šios, pagal patyrusių keliautojų rekomendacijas parengtos, išvykos skirtos atrasti konkrečius pasirinktos šalies aspektus, pavyzdžiui architektūrą ar virtuvę.

Daugiau kelionių norintiems pažinti

„Nuolatiniai mūsų klientai pastebės, kad šiemet kaip niekada sustiprintas mūsų pažintinių kelionių spektras, ypač trumpų kelionių po artimą užsienį – prisidėjo turai į Ukrainos miestus, Rumuniją, Baltarusiją, bei Kaliningrado sritį. Žmonės nori pažinti ir šis noras vis stiprėja, tad negalime nereaguoti“, – sako L. Aldonis.

Vienos populiariausių kelionių autobusu – į Kroatiją – organizuojamos ir šiemet, su dar įdomesne ir turiningesne programa. Kadangi Kroatija nors nedidelė, bet itin turtinga įspūdingomis vietomis šalis, organizuojamos net kelios kelionės su skirtinga programa.

„Novaturo“ vadovas neatmeta tikimybės, kad pažintinių kelionių poreikio augimas susijęs ir su kasmet siūlomomis vis patogesnėmis kelionių autobusais sąlygomis.

„Plėtojame populiarumo sulaukusį keliavimo būdą, kai į vieną kelionės pusę skrendama lėktuvu, o į kitą važiuojama autobusu, aplankant įdomiausiais maršruto vietas. Priklausomai nuo norų, skrydžiu kelionę galima pradėti arba užbaigti“, – pasakoja L. Aldonis.

Kadangi Novaturo pažintinių kelionių geografija siekia nuo JAV Kolorado kanjono ir Peru iki egzotiškų Azijos valstybių, norintiems pažinti netrūksta ir išvykų lėktuvu.

Geriausios sąlygos – pirmiesiems

„Geriausi pasiūlymai laukia tų, kurie keliones suskubs įsigyti pirmieji. Jiems taikoma ir geriausios kainos garantija, ir itin patrauklios kelionių rezervavimo kainos bei daug kitų privilegijų“, – tvirtina „Novaturo“ vadovas.

Poilsines keliones „Novaturo“ klientai gali rezervuoti sumokėję vos 50 eurų pradinę įmoką, o likusią sumą sumokėti vėliau. „Geriausios kainos garantija“ – tai kelionių organizatoriaus įsipareigojimas grąžinti dalį kelialapio kainos, jei vasaros sezono metu kelionės pasirinkta kryptimi netikėtai atpigtų.

Dar viena priežastis nesnausti – tiems, kas keliones įsigyja iš anksto, sudaromos sąlygos keisti kelionių datą ir kryptį.

Pranešimą paskelbė : Lina Vaitiekūnaitė, UAB „Publicum”

Komentarai