PASKIRTAS NAUJAI KURIAMOS BENDROVĖS WIZZ AIR MALTA VADOVAS

Vilnius, rugpjūčio 16 d. Sparčiausiai auganti pigių skrydžių oro linijų bendrovė Europoje Wizz Air praneša, kad šiemet steigiamos antrinės bendrovės Wizz Air Malta generaliniu direktoriumi yra paskirtas Diarmuid‘as Ó Conghaile‘as. Vadovas pareigas Valetoje pradės eiti nuo 2022 m. lapkričio 1 d. ir bus pavaldus Wizz Air grupės operacijų vadovui Michaelui Delehantui.

Ó Conghaile‘as aviacijos sektoriuje dirba daugiau nei dešimtmetį: anksčiau jis užėmė vadovaujančias pareigas skrydžių bendrovėje „Ryanair“, dirbo Dublino oro uoste ir Airijos Aviacijos tarnyboje, kur pastaruoju metu buvo Aviacijos priežiūros pareigūnas.

„Džiaugiamės, kad Diarmuidas prisijungė prie Wizz Air, užimdamas naujai sukurtą generalinio direktoriaus poziciją. Wizz Air Malta generalinio vadovo sukaupta patirtis ir vadovavimo įgūdžiai bus neįkainojami kitame bendrovės augimo etape ateinančiais metais“, – teigia Jozsefas Varadi, Wizz Air generalinis direktorius.

Šiuo metu kuriama bendrovė Wizz Air Malta padės Wizz Air įtvirtinti savo pozicijas ir įgyvendinti ambicingus plėtros planus Europoje.

„Džiaugiuosi galėdamas prisijungti prie Wizz Air komandos ir tapti naujosios grupei priklausančios oro linijų bendrovės Wizz Air Malta vykdomuoju direktoriumi. Nekantriai laukiu, kada galėsime kurti įmonės krypčių ir operacijų tinklą bei prisidėti prie platesnių visos Wizz Air strateginių planų. Wizz Air yra svarbi Europos aviacijos rinkos dalyvė, turinti įtikinamą ateities strategiją“, – teigia D. Ó Conghaile‘as.

Apie Wizz Air

Wizz Air – sparčiausiai auganti pigių skrydžių oro linijų bendrovė Europoje, valdanti 161 Airbus A320 ir Airbus A321 orlaivių parką. Įmonės aviacijos profesionalų komanda užtikrina aukščiausios kokybės paslaugas ir itin žemas bilietų kainas. Dėl šių priežasčių F22 finansiniais metais, kurie baigėsi 2022 m. kovo 31 d., Wizz Air rinkosi 27,1 mln. keleivių. Bendrovės akcijos kotiruojamos Londono vertybinių popierių biržoje su WIZZ ženklu. Airlineratings.com, vienintelė pasaulyje saugos ir produktų reitingų agentūra, įmonę neseniai įtraukė į saugiausių oro linijų dešimtuką, o ATW kompaniją paskelbė  2020-ųjų „Metų  aviakompanija“ – tai aukščiausias įvertinimas, kurį gali gauti oro bendrovė ar asmuo už puikius rezultatus, inovacijas ir aukščiausio lygio aptarnavimą.

Daugiau informacijos:

Agnė Jašinskienė / UAB „Adverum“ / +370 63844374

Follow us on Instagram: @wizzair

Follow us on Facebook: @wizzair

Follow us on Twitter: @wizzair

Pastabos redaktoriams:

  • Visi Wizz Air skrydžiai vykdomi Airbus A320 orlaiviais, turinčiais 180 vietų, A321 orlaiviais, kurie turi 230 vietų, Airbus A320neo orlaiviais su 186 vietomis ir Airbus A321neo lėktuvais, kuriuose įrengtos 239 vietos.
  • Wizz Air yra įdiegusi patobulintą higienos sistemą. Pvz., keleiviai privalo dėvėti veido kaukes, salono įgula turi dėvėti kaukes ir mūvėti pirštines, visas pirkimo operacijas orlaivyje prašoma atlikti naudojantis bekontaktėmis priemonėmis, keleivių prašoma laikytis fizinio atstumo, visas paslaugas rekomenduojama užsisakyti ir pirkimus atlikti internetu, prieš skrydį ir t.t.
  • Visuose Wizz Air orlaiviuose sumontuoti HEPA filtrai išfiltruoja 99,97% virusų ir bakterijų iš oro. Be to, visi lėktuvai yra kasdien valomi pagal griežtą grafiką, reguliariai dezinfekuojami rinkoje veiksmingiausiu pripažintu antivirusiniu tirpalu, ir papildomai tokiu pačiu tirpalu dezinfekuojami per naktį.
  • Kad užtikrintų keleivių ir įgulos sveikatą bei saugumą, Wizz Air yra įdiegusi naują higienos reikalavimų sistemą. Spustelėkite čia, kad peržiūrėtumėte naują Wizz Air vaizdo įrašą apie sveikatą ir saugumą.
  • Naudoti skirtų orlaivių, įgulos nuotraukų ir logotipų, rasite čia: http://wizzair.com/en-GB/press

 

 

Pranešimą paskelbė: Rosita Vasiliauskytė, UAB ADVERUM

Komentarai