Patirtys nuomojantis automobilį būna ne pačios geriausios

Anksčiau ar vėliau, su automobilių nuoma susiduriame kiekvienas iš mūsų. Vienų patirtys būna ne pačios geriausios, kiti mielai rekomenduoja įmones, kurių paslaugomis naudojosi. Kelionių metu, galima pastebėti, kad kiekviena šalis turi savo niuansų ir tautos bruožų, tačiau visada malonu žinoti, kad automobilį nuomoja tarptautinė įmonė ir bet kurioje pasaulio vietoje gausite tokį pat gerą aptarnavimą bei paslaugas. Platus tarptautinis automobilių nuomos tinklas klientams garantuoja lengvai prieinamą informaciją apie teikiamas paslaugas ir kainas, taip pat, jei prireiktų, paprasta susisiekti su klientų aptarnavimo centro darbuotojais; galite tai daryti savo šalyje, savo kalba.

„Avis“ džiaugiasi būdama viena iš lyderiaujančių automobilių nuomos kompanijų Lietuvoje ir pasaulyje. Taip pat „Avis“ yra viena iš seniausiai įsikūrusių (JAV veiklą pradėjo 1946 m., o Lietuvoje – 1993 m.) ir bene daugiausiai nuomos vietų turinti automobilių trumpalaikės, ilgalaikės ir veiklos nuomos bendrovė.

Kiekvienai, save gerbiančiai automobilių nuomos kompanijai, yra svarbūs klientų atsiliepimai ir jų pasitenkinimas suteiktomis paslaugomis. Deja, bet kartais pasitaiko situacijų, kurios reikalauja papildomo administravimo ir priežiūros – visada džiaugiamės, kai pavyksta jas išspręsti kliento naudai, ar bent rasti sprendimą, kuris tenkina abi puses.

Rudens ir žiemos laikotarpiu didžioji dauguma automobilių nuomos klientų atvyksta darbo ar verslo reikalais, jiems svarbu, jog automobilis būtų paruoštas laiku ir vietoje, taip pat turėtų visus reikalingus priedus, tokius kaip palydovinė navigacinė sistema ar žeminės padangos. Paprastai tokie klientai iš anksto yra apsisprendę, kokias paslaugas ar priedus savo kelionei rinksis, nuomos kompanijai telieka viską įvykdyti.

Tuo tarpu vasaros metu, padaugėja turistų, kurie automobilį nuomojasi savo atostogoms ir mažiausiai nori galvoti apie pasirašomas sutartis ir gilintis į automobilių nuomos sąlygas. Daugumoje pasaulio šalių „Avis“ savo klientams siūlo tokio paties formato nuomos sutartį, su kuria susipažinti ir peržiūrėti gali kiekvienas („Avis“ interneto svetainėse), tokiu būdu sumažinamas stresas atvykus į nuomos punktą ir visas procesas gali vykti sklandžiau. Visiems savo klientams rekomenduojame susipažinti su kiekvienos šalies taikomomis automobilių nuomos sąlygomis ir taip pasiruošti savo kelionei.

„Avis“ darbuotojai visada yra pasirengę patarti ir suteikti informaciją apie visas automobilių nuomos kompanijos teikiamas paslaugas, ir tik klientui priklauso galutinis apsisprendimas dėl pasirenkamų paslaugų. Kvailų klausimų nebūna – mūsų komanda yra pasiruošusi 24/7 atsakyti į visus kylančius klausimus, kurie gali būti susiję ne tik su trumpalaike automobilių nuoma Lietuvoje ar užsienyje, tačiau ir ilgalaike ar veiklos nuoma. „Avis“ automobilių nuoma tai sprendimas, kuris pagal kiekvieno poreikius.

Keliaukite drąsiau ir atraskite pasaulį su sau tinkamiausiu „Avis“ automobiliu.

Komentarai