Pigūs skrydžiai šį rudenį – kelių dienų atostogų idėjos

Surinkome jums pigių skrydžių idėjas šiam rudeniui. Kelios dienos svečiame mieste yra puiki galimybė atitrūkti nuo realybės ir darbų rutinos, galbūt romantiškai pabėgti su mylimu žmogumi, arba tiesiog patenkinti savo kelionių troškulį.

Šiame tinklalapyje neparduodame kelionių, o tiesiog pateikiame skrydžių idėjas, kokias radome laisvai prieinamuose skrydžių tinklalapiuose. Tokios skrydžių kainos buvo 2017-09-24, galima skrydžių kainos gali kisti jei tikrinsite vėliau. tačiau kaip sako patyrę keliautojai ir pigių skrydžių kainų medžiotojai – jei jau pamatei, tai ir pirk!

Stokholmas –  Šiaurės Venecija, Skandinavijos sostinė ir nepaprasto grožio miestas yra tikrai puiki kelionių kryptis norintiems patiems savo akimis įsitikinti, kodėl skandinavus dažnai naudoja kaip gero gyvenimo pavyzdį.

Meilės sostinė Paryžius gražus visais metų laikais, o ypač rudenį. Čia oras kiek šiltesnis nei Lietuvoje, tad romantiški vakariniai pasivaikščiojimai tikrai bus šilti, o bučinys Eifelio bokšto viršūnėje tikrai bus įspūdingas!

Domiesi mada ir nori „pasishopinti“ prieš žiemos šventes ar tiesiog pamatyti kaip gyvena žmonės stilingiausiame mieste? Tuomet ruoškis į Milaną!

O gal norėtum ten  kur nesibaigia vasara ir visada galima mėgautis saulės voniomis? Tikras poilsis ten kur šilta galimas visą rudenį. Sveiki atvykę į Tenerifę!

Neapolis garsėja savo nuostabiomis panoramomis ir nuostabia gamta, šilta saule ir pietietišku temperamentu. Čia maža vienos dienos, o atostogos bus tikrai įdomios!

Ispanija, Viduržemio jūra, saulė, smėlis – geras poilsis garantuotas! Alikantė pamėgtas lietuvių kurortas, ir kaip nebus mėgstamas, kai skrydžių kainos tokios juokingos.

Pirmą kartą planuoji savarankišką kelionę? Pasinaudok 10 % nuolaida viešbučio užsakymui Booking.com tinklalapje!

Pasiimk 10 % nuolaidą Booking.com

Arba pasinaudok dovanomis Airbnb užsakant apartamentus.

Gauk $25 užsakant Airbnb

 

Save

Komentarai