Prabangiuose viešbučiuose svečius stebina neįprastos paslaugos

Norėdami kuo labiau įtikti savo klientams prabangiausi viešbučiai kaip išmanydami stengiasi juos nustebinti. Ne tik stilingu interjeru, įstabiais vaizdais pro langą, gurmaniškais valgiais, bet ir šampano voniomis, psichologo paslaugomis augintiniui ar kvepalų liokajais. Vadinamasis „Butler Service“ pakilimą išgyvena ir Lietuvoje.

***

Prabangūs viešbučiai savo klientams pasirengę pasiūlyti viską, ko tik jiems gali prireikti: nuo privataus vairuotojo, kirpėjo, visažisto, ar tik jų mitybos racioną atitinkančius pusryčius į lovą, nes šiuolaikinis viešbučio svečias nori daugiau, negu tik gerai išsimiegoti. Įsivaizduokite: gulite sau patogiai įsitaisęs ant prašmatnios viešbučio kambario sofutės, ir staiga su jumis atostogų atvykusi katė pradeda neįprastai elgtis. Galbūt keturkojis naujoje aplinkoje patiria stresą? Ir čia luxury klasės viešbučiai į pagalbą atsiunčia gyvūnų psichologą. Mylimas augintinis ramus, vadinasi, ir jūs galite negalvoti apie pašalinius dalykus – atsipalaiduoti karštoje vonioje arba prie čia pat esančio darbo stalo susikoncentruoti artėjančiam verslo susitikimui.

Specializuoto liokajaus pareigybė populiari ir Lietuvoje. Penkių žvaigždučių viešbučiuose tam apmokytas personalas dieną ir naktį yra pasirengęs svečiui pasiūlyti tai, ko tik geidžia jo širdis. Nors vadinamoji kvepalų liokajaus (angl. Fragrance Butler Service) paslauga yra dar naujiena Lietuvoje, bet labai dažnai pasitaiko, kad svečiai tiesiog namuose pamiršta mėgstamų kvepalų flakonėlį.

Netoli Trakų esantis 5* SPA viešbutis „Esperanza Resort“ pirmasis Lietuvoje savo svečiams pasiūlė vienu skambučiu išsikviesti kvepalų liokajų. Kaip pasakoja šio komplekso vadovė Inga Grajauskienė, visi atvykėliai, užsisakę Super Lux tipo kambarius arba privačią vilą, gali be jokio papildomo mokesčio kvėpintis nišiniais aromatais: „Užtenka paskambinti į viešbučio registratūrą ir už kelių minučių kvepalų liokajus stovės už kambario durų su keturių skirtingų aromatų dėžute. Ir visai nesvarbu, koks paros metas bebūtų. Visi kvapai sukurti Prancūzijos Provanso regione, parfumerijos karalystėje – Graso mieste.“

Pranešimą paskelbė: Renata Semaškienė, Esperanza Resort, UAB

Komentarai