Prieš naujus mokslo metus Kaune vaikai sutiks savo herojus

Prieš naujus mokslo metus Kaune vaikai sutiks savo herojus

Paskutinįjį vasaros šeštadienį, rugpjūčio 25 dieną, kauniečius ir miesto svečius Kauno „Akropolis“ kviečia į šeimos šventę „Herojai sugrįžo į miestą“. Prieš prasidedant mokslo metams, vaikai vasaros pabaigą galės paminėti pasinerdami į jiems gerai pažįstamų herojų pasaulį, susitikti su gigantiškais transformeriais ir parsinešti dovanų. Įvairiausios vaikams skirtos pramogos vyks nuo 11 iki 16 valandos trečiame prekybos centro aukšte. 

„Atsisveikinti su ilgomis ir lepiomis vasaros atostogomis sunku ir vaikams, ir jų tėvams. Norėdami palengvinti pasirengimą rudens režimui ir mokslo metams, kviečiame šeimas su įvairiausio amžiaus mažaisiais paskutiniam vasaros siautuliui. Pažadame, jog savo vasaros herojų atras kiekvienas lankytojas“, – apie artėjančias pramogas pasakoja Kauno prekybos centro „Akropolis“ valdytoja Brigita Kuodytė.

Herojų dieną 11 valandą atidarys vaikų mylimiausi personažai iš kino juostų ir animacinių filmukų. Įspūdingas herojų būrys su tūkstančiu balionų mažuosius pasitiks pagrindinėje Herojų scenoje trečiajame prekybos centro aukšte. 

Populiariausi personažai šventės dalyvius kvies drauge įsiamžinti „Happy box“ fotografavimosi erdvėje. Joje bus galima be tik nusifotografuoti, bet ir čia pat savarankiškai atsispausdinti nuotrauką ir taip susikurti paskutinio vasaros šeštadienio prisiminimą. Šioje Herojų erdvėje atidarymo ir visos šventės metu mažųjų lauks balionai, nemokama cukraus vata ir kitos dovanos bei siurprizai.

12 ir 13 valandomis trečiame aukšte įsikūrusioje scenoje bus surengti rudens kolekcijų pristatymo šou. Mažieji modeliai pristatys naujausias rudens mados tendencijas: 12 val. bus pristatytos kolekcijos  4-7 m. vaikams, o 13 val. – 8-13 m.

Derinius pagal naujausias mados tendencijas specialiai šiam renginiui ruošia stilistų duetas „ŠaŠa“ su Viktorija Šaulyte ir Joringiu Šatu ir „Two makes six“ stilistų komanda. Abiejų madų šou metu žiūrovams bus dalijami prizai, greta įsikūrusiose grožio salelėse visi norintys galės pasikeisti plaukų spalvą, su stilistais pasikonsultuoti vaikų aprangos klausimais ir pasimėgauti rankų masažu. 

Herojų scenoje žaidimai ir prizų dalybos vyks iki 15 valandos. Žaidimų metu žiūrovai bus kviečiami išmėginti savo jėgas ir aktyviai dalyvauti. Šventės dalyvių laukia net 1000 prizų.

Pramogų nestigs ir kitose prekybos centro „Akropolis“ erdvėse. Prie kino teatro įsikūręs „Iliuzijų muziejus“ šventės dalyviams demonstruos įdomiausius muziejus eksponatus. „Robotikos akademijos“ įrengtoje erdvėje vaikai drauge su tėveliais mokysis programuoti robotus.

Tikrą lenktyninį automobilį, atvežtą „Hot Wheels“ atstovų, demonstruos lenktynininkas, kuris padės mažiesiems išbandyti save žaislinėse trasose. Pirmame aukšte savo galias demonstruos  milžiniški transformeriai. Smalsiausiems bus skirtos „Galvosūkių pasaulio“ ir „Hobby shop“ užduotys ir mįslės, o interaktyvi „Telia“ mokykla pakvies mažuosius mokytis saugaus elgesio internete.

Kauno „Akropolio“ parduotuvės siūlys nuolaidas, leisiančias tinkamai pasiruošti mokslo metų sutiktuvėms.

Pranešimą paskelbė: Eiviltas Paraščiakas, UAB „INK agency“

Komentarai